Co to jest reklama uliczna?

Czy możliwe jest miasto bez billboardów? Jedni powiedzą: po latach szarości, nareszcie pojawił się na ulicach naszych miast kolor. Inni z grzeczności wstrzymają się od głosu. Jak z tematem reklam zmierzyło się Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie nielegalne. Ku uciesze mieszkańców miasto poszło na kompromis. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.
Billboard na drodze
Wprowadził: Robert Ashworth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Najpopularniejszą formą reklamy wizualnej w miastach są wysokiej jakości obrazy z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii LED. Ta nowoczesna forma komunikacji to idealny sposób na reklamę firmy, usługi lub produktu. Ekran Led, jako dynamiczna forma przekazu, w naturalny sposób zajmuje czołowe miejsce w rankingu zauważalności, wyprzedzając klasyczne nośniki reklamy i informacji.


Inne artykuły

Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz nadzwyczaj użyteczna

Telebim w Krakowie
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl
Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z którą stykamy się wiecznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą popularnością i niemało oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają nazbyt wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty bądź ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa nieraz inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak billboardy czy też telebimy.


Prezentowane na nim spoty są doskonale widoczne o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych.

Jeżeli zaciekawiły Cię informacje przedstawione na naszej stronie, to na pewno zajmą Cię również dalsze szczegóły, które znajdują się w linku poniżej.

Reklamy docierają do szerokiego kręgu odbiorców - szacuje się, że trafiają do prawie 90% osób mijających telebim. Reklama na telebimie w Trójmieście daje większe możliwości niż cały czas popularne billboardy czy plakaty i istnieje szansa, że to telebimy staną się przyszłością reklamy wizualnej w miastach. Taka reklama to dotarcia do potencjalnego klienta: .

Bilbordy miejskie
Wprowadził: Broadway Tour
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma przyciągać uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu. Musi zdecydowanie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez niepowtarzalny design, efekty świetlne, barwy i dynamikę obrazu. Najważniejsze, aby była zauważona i co więcej - pozostała w pamięci odbiorców.

Oryginalna i przykuwająca wzrok grafika, daje możliwość niezawodnego promowania produktów i usług. Niestety nie zdajemy sobie sprawy, jak przy pomocy stosunkowo niewielkich nakładów finansowych możemy poprawić sytuację finansową naszej firmy.

Masz trochę wolnego czasu i chcesz rozszerzyć wiedzę z omawianego działu? W takim razie naciśnij łącze do witryny (https://okularove.pl/) i tam delektuj się rzetelnymi informacjami.

Jeśli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, jeśli chcemy wypromować swój produkt – telebim sprawdzi się znakomicie.
2019/09/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.