Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

Parownica działa podobnie niczym szybkowar – urządzenie wyekwipowane jest w zamknięty zbiornik na wodę, jaka doprowadzana zostaje w parę minut do stanu wrzenia.


Pojemnik nie może napełniany być po brzegi, by para nie była zbyt wilgotna, co mogłoby wywoływać zbytnie namoczenie czyszczonej nawierzchni.
sklep - obrazeczek
Wprowadził: centralniak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Para jest pewnym z w największym stopniu higienicznych oraz skutecznych środków czyszczących – bez trudu likwiduje każdy rodzaj zanieczyszczeń, penetrując całą czyszczoną powierzchnię. Usuwa brud nawet ze luk czy porów tkaniny. Brud grzeje się prędzej niż nawierzchnia, na której się znajduje, co powoduje, że z łatwością odchodzi. Mycie realizujemy prędko, efektywnie, bez detergentów i obawy przed porysowaniem nawierzchni. Parownica posiada dużo użyć, trzeba tylko wyselekcjonować należyty model Urządzenia zaopatrzony w funkcjonalne końcówki, tak zwane dysze. Parownicą można tak naprawdę wyczyścić wszystko, realizując w mieszkaniu porządki.


widok jeziora23


Parownice to urządzenia umożliwiające wydajne oraz higieniczne czyszczenie bez użycia detergentów. Jeżeli posiadamy takowe urządzenie a także odpowiednie akcesoria do parownic spożytkować je możemy do wielu codziennych działań takich jak np. czyszczenie posadzek, okien, czy także mycia ekwipunku w kuchni.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.