Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz nadzwyczaj użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, to znaczy takiej, z jaką stykamy się ciągle po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się wielką popularnością i mnóstwo oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają zbyt potężnego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty bądź ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy i przedsiębiorstwa nieraz inwestują w większe formy reklamy, takie jak na przykład billboardy bądź telebimy.


Telebim to duży ekran, jaki posiada silne diody ledowe, wskutek tego obraz wyświetlany na telebimach jest intensywny i klarowny, dzięki czemu wolno go dostrzec nawet z ogromnej odległości - sprawdź więcej. Diody ledowe dają dodatkowo niesłychanie silne światło, co umożliwia dojrzeć obraz z wysokiej odległości nawet późną nocą albo w czasie złych warunków pogodowych.

Telebimy są z reguły umieszczone w miejscach często odwiedzanych przez przeróżne osoby, dzięki temu reklamy, które są na nich transmitowane trafiają do wielu gromad ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach oraz autostradach oraz innych nierzadko uczęszczanych drogach, dodatkowo można je zastać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie
Wprowadził: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Żeby reklama (zobacz zobacz ten adres: http://www.studioprinter.pl/) wyświetlana na telebimie była skuteczna i dawała dobre wyniki powinno się przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze treść reklamy musi być atrakcyjna, zwięzła oraz bezproblemowa do zapamiętania, na dodatek reklama nie może być zbyt długa, a czas jej transmitowania powinien być dość długofalowy.


Istotne jest także należyte miejsce na umieszczenie na telebimach, jeśli telebim pozostanie umieszczony w złym miejscu to reklama(zobacz drony w budownictwie) może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, bądź może zostać spostrzeżona przez mniejszą ilość osób (ekrany reklamowy). Warto zadbać dodatkowo o samą formę reklamy, aby była interesująca i atrakcyjna. Reklama może przybierać wiele rozmaitych form, może to być ciekawa animacja, krótki filmik - pomysłów na dobrą reklamę można dziś odszukać faktycznie ogromnie sporo.
2021/10/07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.