W sytuacji, jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie nabywców, pomyśl, by zorganizować fajny konkurs lub loterię.

Dzisiaj, gdy na rynku panuje taka znaczna konkurencja, sprzedawcy stają przed niełatwym zadaniem, jak przyciągnąć do siebie klientów oraz wzbudzić ich zaciekawienie, jak także zatrzymać ich na dłużej.
Organizują mnogie wyprzedaże, ponieważ w obecnych czasach najłatwiej ludzi skusić atrakcyjnymi warunkami kupna. Nabywcy niesamowicie kochają także różnorakie konkursy, loterie oraz systemy lojalnościowe, w których mogą uzyskać ciekawe upominki.

Loteria metodą na słabszą sprzedaż

W momencie, jeżeli zauważa się spadek sprzedaży albo powodzenia u klientów, można próbować ożywić ją, organizując ciekawe loterie SMS lub inne konkursy. Loteria SMS niejednokrotnie łączy się z zakupem jakiegoś towaru, a następnie posłaniem SMS ze zgłoszeniem konkursowym. Czasem warunkiem uczestnictwa w loterii staje się zachowanie dowodu zakupu. Potem organizator zarządza losowanie, a uczestnicy mogą zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. Konsumenci z chęcią uczestniczą w podobnych loteriach, ponieważ mogą wygrać wartościowe nagrody, a czasami też bony na zakupy czy ciekawe gadżety reklamowe. Poznaj dodatkowe informacje: DCN Direct.

Inne artykuły

Świat aplikacji mobilnych

telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Oprogramowanie do popularnych komórek znajdujące się na licencji open source zrewolucjonizowało możliwości urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga jedynie elementarnej wiedzy o programowaniu. Dzięki temu na stronach internetowych znajdują się tysiące pisanych przez amatorów programów stworzonych na telefony komórkowe, wykorzystujących urządzenia w jakie wyposażony jest najczęściej smartphone: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z takich aplikacji służy jedynie rozrywce, są jednak takie, które pomagają ratować ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez wyobraźnię osoby tworzącej program.


Wybierz dobre aplikacje konkursowe

Aplikacja na telefon
Przedsiębiorcy zamierzający organizować fajny konkurs, muszą znaleźć właściwe aplikacje, przy pomocy których wspomniane konkursy można przyszykować sprawnie i porządnie. Na szczęście teraz nie ma się trudności z dostępem do podobnych usług, a na rynku spotyka się mnóstwo firm specjalizujących się w projektowaniu różnorakich aplikacji oraz programów do konkursów czy loterii. Przy ich zastosowaniu można planować konkursy oraz loterie w mediach społecznościowych, jak też na stronach firmowych. Współczesne aplikacje konkursowe są niesamowicie łatwe oraz dogodne w użyciu, więc ich obsługa nie sprawia konsumentom najmniejszych trudności. Zobacz kompletną propozycję pod adresem .

Zatroszcz się, aby konkurs był naprawdę ciekawy

Konkursy oraz loterie mają różne formy, od najprostszych do bardziej skomplikowanych. Czasem organizator wymaga tylko sprawunku towaru oraz zgłoszenia się, ale niektóre konkursy są bardziej kreatywne i interesujące. Konsumenci muszą się wykazać w tworzeniu jakiejś pracy albo w wypowiedzi konkursowej, a później wyznaczone jury wybiera laureata konkursu. W przypadku, kiedy pragniemy, by nasz konkurs wzbudził znaczne zainteresowanie odbiorców i przyciągnął dużą ich grupę, potrzeba zainwestować w atrakcyjne nagrody, bo to przede wszystkim one przyciągają konsumentów.
2018/06/21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.