Wszystko co chcesz wiedzieć na temat aplikacji pisanych na Androida i IOS

Wybór platformy, na którą komponowana będzie dana aplikacja zależy przede wszystkim od własnej strategii, do kogo potrzebujemy adresować swoją aplikację i jakich przyrządów używa nasza ekipa docelowa.
Biały smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Żeby aplikacja mobilna była osiągalna na obydwa znane struktury: iOS i Android. Znaczenie systemu, pod który sporządzane są programy mobilne jest niesłychanie duże, dlatego że im w wyższym stopniu popularny system tym szersze możliwości ataku na ten układ przez szkodliwe oprogramowanie. Biorąc pod obserwację zbiorowe statystyki i teoretyczną konieczność doboru jakiegoś układu operacyjnego (najlepiej, aby aplikacja mobilna była czynna dla systemu Android i iOS), o ile mają być to konsumenci w Polsce, wtenczas powinno się wyłonić Android, gdyż jednostek korzystających z aparatów z tym systemem jest w tej chwili w Polsce stanowczo najwięcej. W tym wypadku możemy być pewni, że przenikamy z programem do największej grupy użytkowników.

Inne artykuły

Czym jest szkło hartowane na telefon oraz w jaki sposób się je na smartfon nakleja?

żarówki
Wprowadził: Yarvik
Treści źródłowe: Yarvik
Komórka to wspaniałe narzędzie, które już pewien czas wstecz rozpoczęło wypierać z rynku swego poprzednika - telefon tradycyjny. Taka "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.


Jednakowoż jeżeli aplikacja mobilna, którą chcemy stworzyć miałaby być
Logo Android
Wprowadził: Quinn Dombrowski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
przydzielona do użytkowników na całym świecie wtenczas najlepiej zaryzykować ją na iOS. Mobilne aplikacje mają szansę być przebojową metodą promocji, albowiem eksploatatorów smartfonów i innych urządzeń mobilnych z roku na rok przybywa. Głównym powodem, dla którego mobilne aplikacje na Android i iOS mają szansę okazać się pomyślnością jest zjawisko że jednostki, które nich użytkują, czynią to bez przymusu. Proponując ciekawą grę lub inną aplikację, angażujemy eksploatatora do wielorazowego obcowania z logiem. Poza tym w razie uciechy z aplikacji mobilnej użytkownicy sami faworyzują je dalej własnym koleżankom, a to jest efektywny marketing.

Wykonana pod poszczególne zainteresowania, aplikacja mobilna może przyczynić się do podwyższenia zbytu pośrednio, czy poprzez zainteresowanie eksploatatora systemu Android i iOS zlokalizowanymi w niej zawartościami. Zbyt za pomocą przyrządów mobilnych, cały czas się rozkręca. Mobilne aplikacje na Android i iOS stanowczo zalecane są firmom docierającym do klienta masowego. Największe pożytki mogą mieć sprzedawcy proponujący odzienie, kosmetyki, książki itp.
2022/05/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.