Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby zapoznać się z towarem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada dużo zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest naprawdę bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.

dron
Treści źródłowe: pixabay
Dzięki temu dron z kamerą może wykonywać nawet skomplikowane i złożone loty automatyczne przy różnorodnych trybach pracy. Dodatkowo model ten posiada także funkcję streamingu HD poprzez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może wykonywać pracę do 25 minut, wielką zaletą jest to, że system bez ustanku kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy trzeba sprowadzić drona na ziemię i bezpiecznie wylądować. To też ogromne uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje również niemało przeróżnych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie praktyczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy dostać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na którym stopniu znajdują się nasze zdolności.

dron z kamerą
Wprowadził: Christopher Michel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ten współczesny dron - sklep z rekreacyjnymi dronami - z kamerą z pewnością zezwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza. Jego oryginalne funkcje i wysokie zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Bezspornie nie odkryjemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Pożądane byłoby poznać się z tym nowoczesnym urządzeniem oraz dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia i praktyczne funkcje proponuje. Bez wątpienia dron 3DR SOLO bezwarunkowo spełni nasze wyczekiwania.
2018/09/08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.