Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując współczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby zapoznać się z towarem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada dużo zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest naprawdę bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.
dron
Oryginal: pixabay
Dzięki temu dron z kamerą może wykonywać nawet skomplikowane i złożone loty automatyczne przy różnorodnych trybach pracy. Dodatkowo model ten posiada także funkcję streamingu HD poprzez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może wykonywać pracę do 25 minut, wielką zaletą jest to, że system bez ustanku kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy trzeba sprowadzić drona na ziemię i bezpiecznie wylądować. To też ogromne uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje również niemało przeróżnych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie praktyczne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy dostać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na którym stopniu znajdują się nasze zdolności.

Inne artykuły

Fotki robione z wysokości

Zdjęcie z lotu ptaka
Wprowadził: Roman Boed
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o robieniu zdjęć to przychodzi nam do głowy zdjęcie robione niezłym aparatem przez osobę, która stoi przed nami albo gdzieś niedaleko nas. Ostatnio myślimy również o zdjęciach robionych z ręki. Ale niektórym przychodzą na myśl również zdjęcia z powietrza. Zdjęcia tego rodzaju są robione od długiego czasu przez ekipy związane z filmami, ale teraz sporo się pozmieniało.


dron z kamerą
Written by: Christopher Michel
Oryginal: http://www.flickr.com
Ten współczesny dron z kamerą z pewnością zezwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza. Jego oryginalne funkcje i wysokie zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Bezspornie nie odkryjemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, który cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Pożądane byłoby poznać się z tym nowoczesnym urządzeniem oraz dowiedzieć się, jakie jeszcze udogodnienia i praktyczne funkcje proponuje. Bez wątpienia dron (szczegóły na stronie dystrybutora: flyawayplus.eu) 3DR SOLO bezwarunkowo spełni nasze wyczekiwania.
2015-11-03 13:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.