Coraz bogatsza oferta wyposażenia dla umywalni publicznych

Przez dużo lat toalety publiczne w naszej ojczyźnie były dziedziną, w jakiej doszło do szczególnie wielu zaniedbań. Ów stan rzeczy na szczęście zmienia się na lepsze.


W toalecie publicznej możemy znaleźć praktycznie każdy łazienkowy produkt, tj.
pojemniki na mydło czy suszarka do rąk. Niestety, w obliczu szczególnie intensywnego użytkowania i różnorakich zachowań setek eksploatatorów nie za każdym razem "cywilne" wyposażenie zdaje egzamin. Z tej przyczyny inwestorzy coraz powszechniej sięgają po specjalistyczne akcesoria, od początku projektowane oraz produkowane z myślą o zastosowaniu ich w toaletach ogólnodostępnych. Wyekwipowanie takie jest niestety bardziej kosztowne od "standardowego", mimo to inwestorzy podchodzą do tego ze zrozumieniem.


biuro
Wprowadził: Kat Veilux
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Sprawia to, że przed całym segmentem oprzyrządowania publicznych toalet rysuje się optymistyczna perspektywa. Ogromny wpływ na obroty w tym sektorze będzie mieć popyt restytucyjny warunkowany potrzebą modernizacji wielu istniejących już toalet ogólnodostępnych, między innymi unijne normy wymagają toalet dla ludzi niepełnosprawnych zarówno w hotelach, jak też urzędach i pozostałych budowlach użyteczności publicznej. Nadzwyczaj optymistyczne perspektywy stoją między innymi przed branżą hotelarską. Wedle zeszłorocznego raportu o hotelowym budownictwie w naszym kraju będzie przybywać po sto hoteli rocznie. Jednakowo optymistyczne są przewidywania np.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.