Fotki robione z wysokości

Kiedy myślimy o robieniu fotek to przychodzi nam do głowy fotografia robiona niezłym aparatem przez osobę, która stoi na tym samym poziomie gdzieś niedaleko nas. Ostatnimi czasy myślimy też o zdjęciach , które są robione z ręki. Ale niektórym przychodzą do głowy też zdjęcia z powietrza. Zdjęcia tego typu są robione od długiego czasu przez ekipy filmowe, ale teraz wiele się pozmieniało.

warto zobaczyć <div class="content_justify">Oczywiście wiele osób ma wciąż większe [TAG=możliwość
Wprowadził: Roman Boed
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
, bo każdy posiada dostęp do dobrego sprzętu. Wystarczy jedynie właściwa ilość pieniędzy, która daje możliwość na kupno sprzętu, który pozwoli na zrobienie zdjęć z powietrza. Są firmy, które robią za określoną opłatą fotografie z powietrza, np. polecana witryna. Oczywiście takie zdjęcia są potrzebne nie jedynie dla osób fizycznych, ale również dla instytucji państwowych. Najczęściej zdjęciami z powietrza dla instytucji państwowych zajmuje się wojsko, albo firmy , które wygrały w przetargach.

Filmowanie z innej perspektywy.

Inne artykuły

Kamera sprawdzana przez fachowców

kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ceniona oferta producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie chętnie oraz szczególnie często testowane przez zapalonych użytkowników. Stawiając na wypróbowane oferty, które na rynku dostępne są w niewygórowanych cenach, stawiamy na jakość. Wysoka i niezwykle innowacyjna technologia proponuje rozbudowane możliwości i mnogość różnych opcji. Jeżeli zdecydujemy się postawić na kamerę rekomendowaną przez tak dużą liczbę interesantów, możemy być pewni trafnego wyboru.


W dzisiejszych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest niczym niezwykłym. Dziś mamy sporo firm, które posiadają profesjonalny sprzęt, którym umieją się posługiwać. Możemy je wynająć i poprosić o filmowanie z lotu ptaka czy to jakiegoś wydarzenia, czy jakiegoś terenu. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w sieci właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy widzieli coś takiego zobaczyć są pod zachwyceni.

z góry
Wprowadził: Wonderlane
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Od długiego czasu już kręci się filmy spadochroniarskie czy z lotów paralotnią, ale kręcenie filmów z powietrza przez dostosowane urządzenia z zainstalowaną kamerą to zupełnie inna jakość obrazu. Nie zawsze zwracamy uwagę w filmach na dużym ekranie, że jakieś ujęcie musiało być kręcone z wysokości. Nie zastanawiamy się nad częściami składowymi filmu, ale to one dają możliwość na to, by efekt końcowy był poruszający lub szokował. Warto, więc pomyśleć o ludziach, którzy się tym zajmują. Bo bez ich zawodowstwa nie byłoby tak niesamowitych filmów robionych z lotu ptaka.

Są też tacy, którzy robią takie filmy dla frajdy, ale są też ludzi, którzy w taki sposób mogą się utrzymać. Co ciekawe nie musimy wcale być osobą, która skończyła „filmówkę”, by wziąć się za filmowanie z powietrza. Po pierwsze powinniśmy posiadać sporo samozaparcia, odpowiednią ilość środków i cierpliwość, bo nie wszystko natychmiast będzie wychodziło tak jakbyśmy chcieli.
2021/05/15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.