Dodatki do smartfonów wydłużają możliwości eksploatacyjne sprzętu.

Dotrwaliśmy czasów, w których większość ludzkości nie wyobraża sobiepoprawnego życia bez smatrphona. Telefony komórkowe od dawna przestały spełniać zaledwie funkcję narzędzia umożliwiającego wykonywanie połączeń i wysyłanie smsów. Zminiaturyzowane komputery okazują się być potrzebne przy większości wykonywanych w czasie dnia działań.
telefon
Wprowadził: Rodrigo Ghedin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Przełom w telefonii komórkowej nastąpił na przełomie lat 90, kiedy to potentat telefoniczny wzbogacił rynek o telefon wzbogacony o radio i zdolność odtwarzania wgranej muzyki, którą mogliśmy utrwalać na wmontowanym dysku o łącznej objętości 64mb. Znając zdolności współczesnych telefonów wynik taki może się wydawać niemożliwie nieatrakcyjny, jednakże z perspektywy ówczesnych osiągnięć techniki była to stanowczo atrakcja dlafanów nowinek technologicznych. Przeczytaj więcej: polecam.

Inne artykuły

Telefony oraz smartfony spełniające potrzeby wielu klientów a także akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem

sony
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony
Telefony komórkowe stały się prawie nieodłącznymi akcesoriami każdego z nas. W dzisiejszych czasach służą nie tylko do wykonywania połączeń, ale także do oglądania filmów bądź robienia zdjęć. Z każdym rokiem pojawiają się coraz ciekawsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki.


Nowoczesne aparaty telefoniczne nie służą już tylko do dzwonienia i odbierania połączeń przychodzących i smsowania. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku została wykreowana nawet nowa nazwa dla tych uniwersalnych urządzeń. Smartfon (ang.smartphone) to urządzenie wielofunkcyjne, łączące w sobie cechy tradycyjnego telefonu komórkowego i umiejętności miniaturowego komputera. Zobacz: .


Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Połączenie funkcji tych dwóch niezwykle potrzebnych w życiu codziennym i podczas pracy urządzeń stworzyło nową jakość, wprowadzając pod strzechy multimedialne kombajny. Możliwości smartfonów można zliczać bez końca, dlatego warto dbać o swój zminiaturyzowany komputer, kupując zabezpieczające przed porysowaniem bądź uszkodzeniem mechanicznym akcesoria, takie jak etui, wodoodporne (więcej w temacie - kliknij ten odnośnik) futerały czy na przykład kabra do htc. Chroniąc swój wielozadaniowy telefon masz gwarancję, że wszystkie ważne dane i zdjęcia są bezpieczne.
2018/08/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.