Dodatki do smartfonów wydłużają możliwości eksploatacyjne sprzętu.

Dotrwaliśmy czasów, w których większość ludzkości nie wyobraża sobiepoprawnego życia bez smatrphona. Telefony komórkowe od dawna przestały spełniać zaledwie funkcję narzędzia umożliwiającego wykonywanie połączeń i wysyłanie smsów. Zminiaturyzowane komputery okazują się być potrzebne przy większości wykonywanych w czasie dnia działań.
telefon
Wprowadził: Rodrigo Ghedin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Przełom w telefonii komórkowej nastąpił na przełomie lat 90, kiedy to potentat telefoniczny wzbogacił rynek o telefon wzbogacony o radio i zdolność odtwarzania wgranej muzyki, którą mogliśmy utrwalać na wmontowanym dysku o łącznej objętości 64mb. Znając zdolności współczesnych telefonów wynik taki może się wydawać niemożliwie nieatrakcyjny, jednakże z perspektywy ówczesnych osiągnięć techniki była to stanowczo atrakcja dlafanów nowinek technologicznych. Przeczytaj więcej: polecam.

Inne artykuły

Telefony oraz smartfony spełniające potrzeby wielu klientów a także akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem

sony
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony
Telefony komórkowe stały się prawie nieodłącznymi akcesoriami każdego z nas. W dzisiejszych czasach służą nie tylko do wykonywania połączeń, ale także do oglądania filmów bądź robienia zdjęć. Z każdym rokiem pojawiają się coraz ciekawsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki.


Nowoczesne aparaty telefoniczne nie służą już tylko do dzwonienia i odbierania połączeń przychodzących i smsowania. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku została wykreowana nawet nowa nazwa dla tych uniwersalnych urządzeń. Smartfon (ang.smartphone) to urządzenie wielofunkcyjne, łączące w sobie cechy tradycyjnego telefonu komórkowego i umiejętności miniaturowego komputera. Zobacz: .


Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Połączenie funkcji tych dwóch niezwykle potrzebnych w życiu codziennym i podczas pracy urządzeń stworzyło nową jakość, wprowadzając pod strzechy multimedialne kombajny. Możliwości smartfonów można zliczać bez końca, dlatego warto dbać o swój zminiaturyzowany komputer, kupując zabezpieczające przed porysowaniem bądź uszkodzeniem mechanicznym akcesoria, takie jak etui, wodoodporne futerały czy na przykład kabra do htc. Chroniąc swój wielozadaniowy telefon masz gwarancję, że wszystkie ważne dane i zdjęcia są bezpieczne.
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.