Co wybierać w zmiennej, realności? Niezbędnie powinniśmy wybierać najlepsze, przetestowane i innowacyjne produkty. Jakie to?

Gdziekolwiek nie spojrzeć otaczają nas nowe technologie. Czy to jesteśmy w dużym, mniejszym ośrodku miejskim czy w bardziej zamożnym czy biednym państwie, jesteśmy w stanie dostrzec przejaw tej nowej tendencji. Z czego to wynika?

Biały smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Na pewno z możliwości, jakie oferują te nowe urządzenia, a również coraz większego dostępu. To znaczy, że ich ceny są coraz niższe, więc może na ich zakup pozwolić sobie coraz większa ilość osób. Jednak, na rynku w sumie są dwie firmy, jakie rządzą, jakie posiadają tak solidną pozycję i tak solidne produkty, iż nie sposób tego nie widzieć. O jakich firmachmówimy? O firmie Samsung i Apple.

Inne artykuły

Pokrowiec do Apple zezwala nam na własny styl

apple, phone
Wprowadził: SpeakingLatino.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sporo osób kocha, jak ich telefon odróżnia się wśród tysięcy takich samych, dlatego zawsze starają się oni wyszukać niecodzienną obudowę, która już z oddali będzie się wyróżniała. Producenci telefonów pragnąc wyjść naprzeciw pragnieniom swoich klientów oferują oddzielne obudowy, które każdy może sobie nabyć samodzielnie, wybierając taką, która najbardziej mu pasuje.


Firma Samsung zawsze była rozpoznawalna, lecz dopiero przy okazji rewolucji „smartfonowej” wyszła na pierwsze miejsce technologicznych zmian. Co się dziwić, jak smartfony Samsung są tak solidne i niezawodne. Weźmy przykładowo taki Galaxy young. Pomimo, że telefon nie jest dużych rozmiarów, to posiada wiele zaawansowanych funkcji, oferuje przy tym niezwykle wysokie parametry pracy. Jest niedużych rozmiarów, więc wygodnie mieści się w dłoni, ma dodatkowo duży ekran dotykowy o przekątnej 3,27”, co pozwala korzystać z wielu zaawansowanych funkcji. Wyposażony jest w procesor 1 GHz, a to zapewnia, iż urządzenie działa bardzo szybko. I nieważne, czy słuchasz muzyki przeglądasz zdjęcia czy może oglądasz filmy. Telefon zawsze działa sprawnie!

Smartfon
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Smartfon posiada tak zwany tryb Easy Mode, a to umożliwia korzystanie z najbardziej ważnych funkcji, czyli z najbardziej znanych kontaktów czy aplikacji. Niezwykle intuicyjny i nowatorski interfejs Motion UI pozwala rozpoznawać proste ruchy, a to gwarantuje komfort i swobodę korzystania z tego urządzenia. Co do komputerów Apple, to chyba napisano już bardzo dużo, ale warto wiedzieć, że stale, od wielu lat, marka ta pochwalić się niesłabnącą popularnością. Czemu? Poza tym, że jest to marka kultowa, to na pewno są ku temu podstawy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.