Nowatorskie rozwiązania i rozwój technologii widoczne są w wielu dziedzinach, również w fotografii. Sprawdź najlepsze rozwiązania

Dawniej zdjęcia to były po prostu zdjęcia, zupełnie jak wydruk był wydrukiem. W dzisiejszych czasach, kiedymyślimy o fotografiach, to powinniśmy napomknąć o nowych innowacjach z tym się wiążących. Nie da się zaznaczyć, że robimy zdjęcie,ponieważ zależy jaką technikę, w jaki sposób i w jakiej perspektywie. Adekwatnie można powiedzie o drukowaniu, od kiedy pojawiło się drukowanie w 3D. To interesujące wynalazki, prawdopodobnie jeszcze nie tak wszechobecne, jak standardowe, normalne zdjęcie, ale mające coraz większy wpływ na kolejne dziedziny życia.
Amatorzy - fotografowie
Wprowadził: Stephen Wolfe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ciekawa rewelacja – fotografia obrotowa to sprawa prezentująca produkt w sposób bardzo realistyczny. Warto powiedzieć, że już bardziej realistycznie nie uda się tego dokonać. Należy wiedzieć, ze przy stale rosnącej prędkości internetu i znaczniejszej liczbie robiących zakupy online, zamieszczanie prezentacji 360 na stronach, coraz bardziej staje się czymś oczywistym. To przyszłość, ale i dzień dzisiejszy współczesnego e-commerce. Ciekawe przykłady tu: kliknij w link.

Zdjęcia 3D i prezentacje 3D pozwalają klientom online zobaczyć artykuły w sieci. To znaczy, mogą je zobaczyć całościowo oraz zbliżać tak, jakby mogli oglądać je na żywo. Tworzenie packshotów 360 stopni oferuje ogromne możliwości. Zakres ten rozciąga się od małych produktów, jak biżuteria, przez gadżety, elektronikę, zabawki, antyki, aż po większe artykuły, jak meble, czy sesje z udziałem modelek. Takie rozwiązanie to wręcz doskonały sposób, aby zaprezentować każdy produkt.

Inne artykuły

Jak błyskawicznie wybrać idealny dla nas tablet?

tablet z przenośną klawiaturą
Wprowadził: Cesar Cardoso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rynek rozrywki mobilnej od pewnego czasu został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sprzedaży swoje urządzenia oferuje kilku dużych, renomowanych producentów oraz kilkudziesięciu pozostałych, których urządzenia są nieco gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy kupić tablet solidny ale droższy, czy też skusić się na tańszy, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam klient, do niego należy końcowa decyzja. Gdy ktoś skłania się raczej ku pierwszej grupie, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze w sprzedaży.


Mijają już czasy nudnej ekspozycji reklamy. Przez taką nudną prezentację nawet dobry produkt nie chciał się sprzedawać. Zwyczajnie, ludzie oglądając wiele tego typu prezentacji, widząc je każdego dnia nudzą się już nimi. Potrzebują\Pragną czegoś innowacyjnego, a równocześnie funkcjonalnego. Taka fotografia jest bardzo praktyczna, gdyż klient może obejrzeć produkt niezwykle dokładnie, z każdej strony.


zdjęcie
Wprowadził: Marian Schmidt
Treści źródłowe: Marian Schmidt
Z taką pomocą może się doskonale z nim zaznajomić przed podjęciem ostatecznego wyboru. To zdecydowanie wspaniały układ dla sprzedawcy, jak i dla kupującego. Obie strony zyskują korzyść. W tym miejscu oferta: spójrz. Sprzedający, bo urośnie jego popyt, a nabywający, bo będzie pewny swojego wyboru, przez co nie będzie się czuł zawiedziony.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.