Pożyteczna karta przeżycia i jej najistotniejsze funkcje.

Karta przeżycia to niewielka karta, którą wolno zmieścić w portfelu albo kieszeni - bez żadnego kłopotu. Pomimo niedużych wymiarów jest ona niezmiernie przydatna i naturalnie okaże się użyteczna w wielu sytuacjach. Karta przeżycia, w inny sposób zwana kartą przetrwania może Ci się przydać w najmniej przewidywanych sytuacjach, w związku z tym powinno się zawsze nosić ją przy sobie. Z karty przeżycia nierzadko korzystają osoby, jakie wybierają się na biwak, wyprawę survivalową czy do lasu na grzyby, jednakże także na co dzień może okazać się ona niesłychanie użyteczna i praktyczna.

karta przeżycia
Wprowadził: Wallet Ninja
Treści źródłowe: http://www.wallet-ninja.eu/
Zdoła nam pomóc w wielu różnych sytuacjach, nie tylko tych skrajnych, lecz też w tych powszednich. Wielofunkcyjna karta przeżycia posiada otwieracz do puszek, i także otwieracz do butelek, jakim łatwo i błyskawicznie otworzysz piwo. Do tego została wyposażona w drobny, chociaż niezmiernie praktyczny nóż, linijkę, śrubokręt oraz ostrze, którym bez trudu przetniemy małe rzeczy. Ponadto w karcie przetrwania znajdziemy klucz do małych śrub, skrobaczkę oraz piłę, pierścień, który zezwoli nam bez trudności wyznaczyć kierunek na mapie, oraz także otwór do zawieszenia, jaki zdołamy wykorzystywać na przykład na brelok do kluczy. W karcie przeżycia odszukamy jeszcze multum innych praktycznych rzeczy.


Inne artykuły

Interesujące przedmioty, które będzie możliwość zrobić za pośrednictwem metody trójwymiarowej.

Figurka 3d
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Od momentu kiedy wybiła się metoda trójwymiarowa pojawia się okazja umożliwić sobie na rzeczywiście dużo modernistycznych rozwiązań, wzbudzających zainteresowanie i efektywnych.

Karta przeżycia dostępna jest w dzisiejszych czasach w ofercie wielu sklepów, zaś jej cena jest faktycznie niewielka. W wielu różnych sklepach opłata karty przeżycia waha się od 10 do 15 złotych, na pewno więc każdy potwierdzi, że nie jest to wygórowana kwota za tak pożyteczne, użyteczne narzędzie. Kartę przeżycia możemy wykupić zarówno dla siebie, jak także dla kogoś, albowiem doskonale nadaje się ona na prezent. Przyda się zarówno mężczyznom, jak także damom. Zainwestuj więc w kartę przeżycia i zawsze noś ją przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy może okazać się ona pożyteczna: zapytaj o produkt.
2019/10/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.