Plusy i minusy pracy zarobkowej w telefonicznej obsłudze klientów.

Od dłuższego czasu praca zarobkowa w telefonicznej obsłudze klienta króluje pośród propozycji na rynku pracy. Duże korporacje poszukują potentatów na posady telefonicznych doradców czy telemarketerów.


element


Rynek pracy w ostatnim czasie uległ diametralnym przemianom, które niewątpliwie miały wpływ na typ szukanych kandydatów.


Praca na słuchawce ma bez wątpienia wiele plusów, ale zdarzają się w tym typie pracy też negatywne aspekty. Do zalet pracy na słuchawce zalicza się brak bezpośredniego kontaktu z Klientem. Ten typ pracy jest wyśmienitym wyjściem dla osób, które są wstydliwe.

Na pewno zainteresuje Cię nasza strona internetowa (https://gms.pl/), znajdziesz w tamtym miejscu wiele zajmujących wiadomości. Miej na uwadze, że jest często uzupełniana.

Kolejnym plusem tego stanowiska jest często dobre wynagrodzenie - osiągana głównie dzięki wysokim premią. Na dodatek obecnie na rynku jest spory deficyt kandydatów na pracowników do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego.


Zapewne wadą pracowania w telefonicznej obsłudze klienta jest znaczne obciążenie uszu, które może skutkować chorobami. Bardzo ważne jest otóż, aby stale sprawdzać stan narządu słuchu, ponieważ w innym razie można zapaść na chorobę zawodową, co wykluczy możliwość pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego. Następnym minusem tej pracy jest duży poziom stresu podczas dyskusji z trudnymi klientami.Pomniejszenie telefonicznego kontaktu z trudną klientelą skutkujące zmniejszeniem poziomu stresu może dać system contact center. Ten system opiera się nie tylko na telefonicznym kontakcie z klientelą, ale też wciela takie formy kontaktu jak: e-maile, chat, czy też smsy.
2021/05/24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.