Co lepiej się sprawdzi notebook, czy może wszystkim znany komputer biurkowy? Czyli odwieczny zatarg między wielbicielami komput

Przy wybieraniu sprzętu każdy z nas rozmyśla nad tym jaki typ będzie dla niego najbardziej przydatny. Rozpatrujemy wówczas wszystkie plusy i minusy laptopa i przeciwstawiamy je z cechami stacjonarnego. Czasami w chwili gdy już naprawdę nie możemy zdecydować, jakiego zakupić przychodzi nam do głowy, żeby skonsultować się z przyjaciółmi, którzy wiedzą o tym świecie o wiele więcej od nas. Jednak czasami to absolutnie nie zażegnuje problemu, a wprost przeciwnie jeszcze go pogłębia.


PC, komputer
Wprowadził: silentworks
Treści źródłowe: silentworks
Gdy stoimy przed tym niezwykle złożonym problemem, a przyjaciele z każdej strony wykrzykują całkowicie różne rady i namawiają na wybranie ich ulubieńca, trzeba dogłębnie przeanalizować do czego potrzebny nam jest komputer i jakie są mamy wobec niego wymagania. Działając w taki sposób rozwiążemy zagadnienie i będziemy pewni, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Przede wszystkim zastanówmy się, czy musimy mieć komputer, na którym będziemy pracować, a może sprzęt mamy zamiar używać w głównej mierze do surfowania po internecie i oglądania filmów i seriali? Jeśli potrzebujemy czegoś do wykonywania różnego rodzaju zleceń dla pracodawcy, a typ naszego zawodu pozwala na pracowanie z domu, znacznie lepiej sprawdzi się komputer stacjonarny. Będzie on bowiem o wiele bardziej wydajny od laptopa i pracowanie będzie po prostu wygodniejsze. Dzięki wybraniu tego rodzaju zyskamy też możność dobrania najlepszej klawiatury, a co więcej monitor w jaki nasze oczy będą się wślepiać dwie trzecie dnia, będzie znacznie większy i nie narazimy wzroku na zbyt duże wytężenie.


gry komputerowe, gry na PC
Wprowadził: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jakiego jednak dokonać wyboru, kiedy używamy komputery PC do gier? Wówczas też warto postawić na klasykę i skłonić się ku stacjonarnym. Umieszczone na biurku komputery PC do gier o wiele ułatwią i uprzyjemnią nam proces grania sprawiając, że nasze osiągnięcia w każdej rozgrywce będą wyższe. Notebooka warto natomiast wytypować, gdy naszą główną intencją jest krążenie w sieci. Komputer mobilny będzie wygodniejszy, gdy zachce nam się obejrzeć film w łóżku, czy w drugim pokoju. Jest to też dobra decyzja dla ludzi, którzy dużo podróżują i potrzebują dostępu do komputera w samolocie, czy samochodzie. Wybór rodzaju komputera nie jest aż taki prosty jakby się mogło czasami wydawać. Gdy stoimy przed podobnym wyborem warto więc ropatrzeć wszelkie za i przeciw, bo będzie to sprzęt z którym zostaniemy na parę dobrych lat.
2019/05/08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.