Od niedawna niezwykle modne okazało się nagrywanie praktycznie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe nagrania, takie które możemy zrealizować z naszego telefonu. Raczej należy tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zwykle filmy dotyczą środowiska w momencie wykonywania rozmaitych wyczynowych sportów. Dlatego mamy okazję by twierdzić o tradycyjnie nazywanych kamerkach sportowych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny styl życia, towarzyszą prawie w każdej nietypowej okoliczności.

kamera
Wprowadził: cellanr
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Gdy i ty zastanawiasz się jaką sportową kamerkę zamówić, tak by idealnie była dostosowana do Twojego kasku, a także żeby wytrzymała wszelkie upadki i działania atmosferyczne. To opłaca się tutaj powiedzieć o dwóch najlepszych faworytach, jacy jakiś czas temu pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy przedstawiciel marki sony cechuje się bardzo dobrym szkłem, jak i również bardzo jasnym światłem jak na takie urządzenie. A mowa jest o sony action cam.

Czy Twoim zdaniem prezentowany artykuł zawiera pożyteczne dane? Jeśli tak, to zobacz także pomocne informacje (https://c-l.pl/utwardzacze-zywic/), które są bardzo pasjonujące.

Zaś poszukując dla zestawienia jeszcze urządzenia w popularnych firmach, z pewnością słyszeliście o linii kamerek o nazwie gopro.

To właśnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło nagrywanie wszystkich rzeczy z perspektywy swojego kasku albo innych elementów ciała. Ostatnim wyrobem tej marki jest gopro Hero 4 silver. To już następna, w rzeczy samej ulepszona seria tego urządzenia, dzięki czemu można uzyskać w chwili obecnej jeszcze wyrazistszy dźwięk oraz wspaniały obraz, nie zastanawiając się, czy opcjonalnie znajdujemy się wśród wody, w powietrzu, czy w wysokich wzgórzach.


Inne artykuły

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Szukając nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno poznać się z wyrobem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada wiele zalet i nowomodnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.

woda
Wprowadził: Kyle Taylør
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jest to naprawdę niesamowite przeżycie w trakcie uprawiania aktywności sportowych, a na pewno takie wrażenia są potęgowane, jeśli wiemy że możemy się podzielić obserwowanymi krajobrazami ze swoimi najbliższymi. Wielu sportowców, którzy skaczą na bungee, albo latają motolotnią, umieszczają sobie taką kamerkę na kasku, a potem rejestrują przepiękne krajobrazy ( informacji). Proste i solidne przypięcie do kasku umożliwia całkowitą swobodę psychiczną.

Jeśli opublikowany tu materiał jest dla Ciebie ekscytujący, to bez wahania zobacz także uwagi ze strony (a-pro.pl/sklep-elektryczny/) - one również są warte Twojego zainteresowania.

W końcu jest to gadżet, który powoduje, że podczas rozmaitych czynności, nareszcie nie musimy się obawiac o nagrywanie otoczenia, dlatego że ten sprzęt robi wszystko samodzielnie.
2019/11/08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.