Nowoczesna elektronika dookoła nas, czyli jakiego rodzaju sprzęty elektroniczne są dziś używane.

Dzisiaj mało kto może sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez urządzeń elektronicznych. W zasadzie każdy posiada przy sobie komórkę, czy będzie to starsza konstrukcja z klawiszami, czy też najnowszy model smartfona. Poza tym w wielu domach znajdują się laptopy, tablety czy też komputery stacjonarne, a także pozostały sprzęt, taki jak telewizory czy konsole do gry. Jednak dzisiaj typowy czas życia takich sprzętów to maksymalnie kilka lat.
sony xperia
Wprowadził: John Karakatsanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Będzie się tak dziać z dwóch powodów, po pierwsze są one tak bardzo skomplikowane, że po prostu się po tym okresie psują, a próby napraw z reguły nie będą się opłacać. Druga rzecz, to dość szybko się starzeją i nie radzą sobie z aktualnymi programami, przez co wiele osób po prostu je wymienia na nowsze modele. W szczególności widoczne jest to przy tabletach i smartfonach, gdzie dwa lata to tak naprawdę przeskok o całą epokę sprzętu.

Inne artykuły

Który telefon komórkowy kupić dla nestora?

Drink Mint Julep
Written by: FuturePR
Oryginal: FuturePR
Nasi rodziciele i dziadkowie przyzwyczajeni są do tego, iż aparat telefoniczny służy do dialogów na odległość. Zazwyczaj w domu był jeden telefon – stojący bądź wiszący, w pełni analogowy czy z miniaturowym wyświetlaczem oraz – co najwyżej – przenośną słuchawką.


Zwiększa się ilość pamięci, ilość rdzeni w procesorze, wypuszczane są kolejne odmiany systemów operacyjnych, a poza tym gry i programy, jakie na starszych urządzeniach mogą nawet nie działać. Producenci tabletów oraz smarftonów prześcigają się w coraz nowocześniejszych konstrukcjach, dodając sporo przydatnych na co dzień funkcji. Przykładowo nowy smarfton sony xperia (i-sklep.com.pl/product-pol-369-Sony (zobacz etui Sony Xperia E5)-Xperia-E-bialy.html) e to typowe urządzenie z 4G pamięci i 3,5 calowym ekranem dotykowym. Jednak może on zaoferować niezwykle interesującą, wbudowaną fabrycznie aplikację Walkmen, dzięki której można w wygodny sposób słuchać muzykę i zarządzać listą piosenek.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.