Nowoczesna elektronika dookoła nas, czyli jakiego rodzaju sprzęty elektroniczne są dziś używane.

Dzisiaj mało kto może sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez urządzeń elektronicznych. W zasadzie każdy posiada przy sobie komórkę, czy będzie to starsza konstrukcja z klawiszami, czy też najnowszy model smartfona. Poza tym w wielu domach znajdują się laptopy, tablety czy też komputery stacjonarne, a także pozostały sprzęt, taki jak telewizory czy konsole do gry. Jednak dzisiaj typowy czas życia takich sprzętów to maksymalnie kilka lat.
sony xperia
Wprowadził: John Karakatsanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Będzie się tak dziać z dwóch powodów, po pierwsze są one tak bardzo skomplikowane, że po prostu się po tym okresie psują, a próby napraw z reguły nie będą się opłacać. Druga rzecz, to dość szybko się starzeją i nie radzą sobie z aktualnymi programami, przez co wiele osób po prostu je wymienia na nowsze modele. W szczególności widoczne jest to przy tabletach i smartfonach, gdzie dwa lata to tak naprawdę przeskok o całą epokę sprzętu.

Inne artykuły

Internet z jak dużą prędkością potrzebny ci do oglądania filmów na telewizorze?

telewizja i internet
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Dzisiaj funkcjonowanie bez internetu i telewizora jest niemal niemożliwe. Internet używamy zazwyczaj do pracy a telewizji, żeby się przy niej odprężyć.


Jest obecnie dużo firm, które proponują pakiety, w których dostępna jest telewizja i internet.


Zwiększa się ilość pamięci, ilość rdzeni w procesorze, wypuszczane są kolejne odmiany systemów operacyjnych, a poza tym gry i programy, jakie na starszych urządzeniach mogą nawet nie działać. Producenci tabletów oraz smarftonów prześcigają się w coraz nowocześniejszych konstrukcjach, dodając sporo przydatnych na co dzień funkcji. Przykładowo nowy smarfton sony xperia (i-sklep.com.pl/product-pol-369-Sony (zobacz etui Sony Xperia E5)-Xperia-E-bialy.html) e to typowe urządzenie z 4G pamięci i 3,5 calowym ekranem dotykowym. Jednak może on zaoferować niezwykle interesującą, wbudowaną fabrycznie aplikację Walkmen, dzięki której można w wygodny sposób słuchać muzykę i zarządzać listą piosenek.


sony xperia
Wprowadził: John Karakatsanis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Za to nexus 7 (cała oferta), topowy model tabletu od firmy Google, to dzisiaj jeden z najbardziej popularnych tabletów na rynku w swoim segmencie. Posiada cztery wydajne rdzenie i 32 G wbudowanej pamięci, dzięki czemu nawet największe programy zadziałają na nim bez żadnego problemu, bez zwisów i opóźnień. Świetnie zaprojektowany ekran będzie wyświetlał wszystkie szczegóły i doskonale odwzorowuje kolory, a praktyczna, funkcjonalna obudowa zapewni doskonałą ergonomię podczas użytkowania.
2017/09/26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.