Gadżet reklamowy - długopisy z nadrukiem

Metod reklamowania działalności gospodarczej jest wiele. Należy wymienić więc billboardy, które są drogie, ale za to wykazują się niezłą skutecznością przekazu. Istnieją także spoty tv, najdroższa opcja marketingowa, które oglądają miliony widzów.


Jest jeszcze pewien środek, który zadaje kłam stwierdzeniu, że im reklama droższa, tym skuteczniejsza. Długopisy logopen z nadrukiem, bo o nich mówimy, są niedrogie w produkcji i wspaniale reklamują przedsiębiorstwo.

Takie długopisy cosmo logopen reklamowe wykazują całą masę zalet. Po pierwsze są użytecznym gadżetem – to jasne, że każdy go chce posiadać. Po drugie należy je dawać ludziom bez opłat, tą drogą robiąc im przyjemny podarek, dzięki któremu dobrze zapamiętają firmę. Duży procent ludzi traci długopisy, zatem każdy zapasowy egzemplarz jest użyteczny. Po trzecie są niezwykłe łatwe w produkcji. Generalnie każdy zakład drukarski może stworzyć takie długopisy z nadrukiem, a przy dużym zamówieniu cena jest mała.
długopisy
Wprowadził: www.iconfinder.net
Treści źródłowe: www.iconfinder.net

Więcej na
Długopisy z nadrukiem charakteryzują się dużym zasięgiem oddziaływania. Rozdając kilka tysięcy sztuk długopisów posiadasz pewność, że trafią one do dużej liczby potencjalnych konsumentów. W wypadku, kiedy ktoś dostaje od ciebie na przykład pięć egzemplarzy długopisów, jest duże prawdopodobieństwo, że w późniejszym czasie przekaże komuś (np. członkowi rodziny) jeden z nich. Powinno się również wyłożyć nieco darmowych długopisów reklamowych w jakimś uczęszczanym przybytku, w którym będą praktyczne dla ludzi – idealnym przykładem takiego przybytku jest poczta.


Długopisy z nadrukiem są skutecznym narzędziem reklamowym, ponieważ są potrzebne codziennie. Podczas użytkowania nierzadko bezwiednie spogląda się na długopis, przez co zapisane na nim komunikaty perswazyjne docierają do mózgu piszczącego bardzo szybko. Trzeba więc na długopisie umieścić jakieś konkretne, pomysłowo skonstruowane hasło perswazyjne, które każdy łatwo zinternalizuje.
Źródło
2019/03/14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.