Fotografia obrotowa luksusowy oraz zadowalający produkt.

Innowacyjny rodzaj wizualizacji pozwalający w bardzo detaliczny sposób przeanalizować nam wyrób w wymiarze 3D jest to fotografia obrotowa. Przy tworzeniu tej wizualizacji potrzeba wykonać parę koniecznych etapów. Jednym z kroków jest przygotowanie właściwego miejsca.
Powinno być to miejsce, w którym fotograf swobodnie będzie mógł z każdej strony sfotografować dany artykuł. Również bardzo ważne tutaj jest dobranie tła. Najlepsze jest jasne tło, ponieważ w późniejszej obróbce łatwo takowe tło jest zastąpić.

3d
Wprowadził: Philippe Put
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Po przygotowaniu miejsca należy odpowiednio sposób przyrządzić artykuł. Należy pamiętać, żeby żaden z części fotografowanego produktu nie był odblaskowy- metaliczny. Spowoduje to bowiem odbicie fotografa albo w przypadku zastosowania lampy błyskowej efekt biernego oświetlenia. Jak widzimy to bardzo kosztowne przedsięwzięcie, gdyż wymaga to wielu serii fotografii. Każde z zrealizowanych ujęć musi być właściwe, precyzyjnea także szczegółowe. Wszystkie fotografie powinny być zrobione w tej samej trwałości. Bardzo często zdarza się, że ok 60-70 procent fotografii robionychpodczas w czasietakiej sesji jest odrzucanych. Częstym argumentem, dlaczego takie zdjęcia są odrzucane jest zbyt mała wyrazistość.

Zdarza się, że sesja produktowa inaczej fotografia obrotowa (http://www.otofoto360.pl/), z której później zostanie zrobiona wizualizacja 3D trwa wiele godzin. Jest bardzo męczące jednakże daje wiele radości po jej zakończeniu. Po zakończeniu sesji oraz wyborze odpowiednich ujęć jesteśmy już w połowie drogi do sukcesu. Teraz zabieramy się za finalne wykonanie wizualizacji. I w tym miejscu w zależności z jaką częstotliwością ma być wykonana wizualizacja musimy dobrać właściwą ilość ujęć. Zazwyczaj ilość ta przekracza kilkaset zdjęć. Sama wizualizacja wyrabiana jest przez właściwe, specjalistyczne programy komputerowe.


Inne artykuły

Fotograf ślubny Łódź - w jaki sposób zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej?

para młoda w plenerze
Wprowadził: Zih Yang Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Są chwile, które chciałoby się zachować na wieki. Okazji wartych zatrzymania jest tyle, ilu ludzi - każdy spośród na dożyje w swoim życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie budziło się w nim nostalgiczne uczucie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.