Który telefon komórkowy kupić dla nestora?

Nasi rodzice a także dziadkowie są przyzwyczajeni do tego, iż aparat telefoniczny służy do rozmów na odległość. Na ogół w domu był jeden telefon – stojący lub wiszący, w pełni analogowy bądź z miniaturowym wyświetlaczem oraz ruchomą słuchawką.


Drink Mint Julep
Written by: FuturePR
Oryginal: FuturePR


Inne artykuły

Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

sklep - obrazeczek
Wprowadził: centralniak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Parownica funkcjonuje podobnie jak szybkowar – urządzenie wyposażone jest w zamknięty zasobnik na wodę, która doprowadzana jest w parę minut do wrzenia.


Pojemnik nie powinien być napełniany po brzegi, aby para nie była nazbyt wilgotna, co mogłoby powodować zbytnie zmoczenie czyszczonej powierzchni.


Świat się jednakże zmienił. Obecnie telefony to z reguły w pełni oddzielne, wydajne, kieszonkowe komputery, które oferują setki ponadplanowych funkcji i zastosowań. Wzrost potencjału łączy się jednakże z poziomem skomplikowania. Obsługi współczesnego telefonu powinniśmy się nauczyć, zaś nauka owa może być czasami nadzwyczaj pracochłonna.


Czym musi się cechować dzisiejsza komórka dla seniora? Możemy przyjąć, że najważniejszymi cechami jest prostota obsługi, a zatem duże przyciski, czytelny wyświetlacz jak też banalny interfejs. Ponadto istotne mogą się okazać dodatkowe funkcje, tj.: latarka, klawisz SOS, żywotność akumulatorka i wytrzymałość całej konstrukcji. Możliwość sprawnego wybrania numeru, w razie gdy opcja wyboru z numerów zarejestrowanych w pamięci nie wchodzi w grę) posiada przesłanie priorytetowe. Ogromne przyciski pozwalają na łatwe odczytanie zamieszczonych na nich cyfr. Warto rozważyć nabycie telefonu wyekwipowanego w podświetlane przyciski.


Komórka dla seniora, taka je te na stronie www.maxcom.pl/produkty/telefony-dla-seniorow, nie jest gadżetem i właściwie nie będzie służyć do oglądania filmów i zdjęć. Z tego względu wielkość ekranu nie ma tu istoty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.