Zobacz czemu eos 70d to obecnie jeden z najlepszych wyborów

W segmencie lustrzanek zadebiutował oryginalny produkt Canona – EOS 70D – przeznaczony dla zaawansowanych amatorów. Model producenta, którego premierę przewidziano pod koniec wakacji 2013 r., wymienia swojego poprzednika– aparat EOS 60D i ma ogromną szansę zostać silnym konkurentem dla asortymentu Sony i Nikona o zbliżonych parametrach użytkowych.
canon 70eos
EOS 70D to typowa lustrzanka cyfrowa z komfortowym gripem oraz znamiennym dla modelu 60D ułożeniem przycisków. Aparat Canona posiada jednak sporo innowacyjnych rozwiązań. Został wyposażony, m.in. w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,2 MP i przełomową technologię Dual Pixel CMOS AF, która rewolucjonizuje funkcjonowanie autofocusa, zarówno w zakresie filmowania oraz fotografowania w trybie Live View. Dodatkowo, egzemplarz posiada czuły sensor oraz czternastobitowy procesor Digic 5+, pozwalający na tworzenie zdjęć w zakresach czułości ISO od 100 – 12800 i z prędkością siedmiu kl. na sek..

Inne artykuły

Fotograf ślubny Łódź - w jaki sposób zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej?

para młoda w plenerze
Wprowadził: Zih Yang Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wszyscy z nas przeżywają chwile, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Chwil wartych zastopowania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy człowiek dożyje w swoim życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie budziło się w środku nostalgiczne uczucie.


Bezsprzecznie najbardziej spektakularnym dokonaniem Canona w odniesieniu do lustrzanki EOS 70D jest wbudowana matryca typu CMOS, w jakiej na pojedynczy piksel przypada para fotodiod. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przyszły właściciel aparatu osiągnie znacznie ulepszone efekty, zarówno w zakresie uzyskiwania pożądanej ostrości oraz perfekcyjnej jakości zdjęć.

Poza tym aparat EOS 70D, podobnie jak jego prekursor, ma wbudowany ruchomy ekran LCD Clear View II o przekątnej 3 cale , co ułatwia fotografowanie z wielu perspektyw i pod każdym kątem. Rozwiązanie, sprawdzone już w starszych typach lustrzanek, pozwala również na skuteczne filmowanie (jakość Full HD). Fotograf może skorzystać z obrotowych i dotykowych funkcji ekranu lub wizjera optycznego, jaki pokrywa aż 98 % kadru. Warto dodać, że nowatorski system AF tworzy dziewiętnaście punktów krzyżowych i jest przystosowany do fotografowania obiektów w ruchu z niebywałą ostrością. To sprawia, że egzemplarz staje się niezawodny, np. w relacjonowaniu wydarzeń sportowych.

Premierowa lustrzanka Canona została także wyposażona w funkcję Wi-Fi, ułatwiającą bezprzewodowe wysyłanie zdjęć oraz kreatywne tryby i filtry, dzięki czemu można w prosty sposób tworzyć niekonwencjonalne obrazy. Właściciele aparatu mają do dyspozycji aplikację EOS Remote, która jest kompatybilna ze smartfonami, co pozwoli im, m.in. na sterowanie różnymi funkcjami aparatu, takimi jak: ISO, ekspozycja, wyzwolenie migawki czy ostrość.

Aparat Canon EOS 70D na to znakomita alternatywa dla tych, którzy chcą uniwersalnego aparatu z mnóstwem przydatnych funkcji. Dzięki niemu każdy będzie mógł uzyskać dobrą jakość obrazów i filmów bez względu na warunki. Zaawansowany technologicznie EOS 70D to idealny zestaw dla każdego amatora, który chce rozwinąć swoje zdolności w sferze fotografii plenerowej albo przyrodniczej.
2018/07/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.