Najlepszy audiobook w Polsce.

Są takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy artyści, których produkty doskonale się do tegoż nadają. Pewnym z taowych jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera owego audiobooka miała miejsce 8 października 2012 roku i jest na dzień dzisiejszy superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak potocznie zwie się 3 utwory fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.


audiobooki
Wprowadził: Dave Crosby
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Najciekawszy a także niepowtarzalny audiobook w całej Europie, ponieważ został wytworzony jako spektakl, pełen wyjątkowych odgłosów, jakie zachwycą wszystkich. Występuje w nim ponad 190 aktorów, natomiast same nagrania odbywały się przez siedem miesięcy. Produkcja finalnej wersji trwała pięć miesięcy. Słuchowisko [np. ] zebrało tylko śmietankę polskich muzyków, na przykład Annę Dereszowską, Henryka Talara, Magdalenę Różczkę, Kazimierza Kaczora, Jacka Lenartowicza.

O tymże słuchowisku da się napisać, iż podłożem do zajść w nim ujętych są wojny husyckie. Główną postacią jest Reinmar z Bielawy, a słuchowisko Boży Bojownicy jest kontynuacją "Narrenturm" z 2009 roku. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami muzyki oraz wyobraźni. Ich reżyserem został Janusz Kukuła, twórca dużej ilości produkcji w Teatrze Narodowym i paru szczególnie ciekawych bestsellerów.

Opublikowany tekst Ci się spodobał? To odwiedź serwis butelka filtrująca wodę, a odnajdziesz więcej podobnych danych, które też będą interesujące.

Dźwięk skomponował Adam Skorupa, wielokrotnie honorowany nagrodami kompozytor. Natomiast koszty produkcji całości, to są takie, jak wkład za jakiś odcinek popularnego serialu.


audiobooki
Wprowadził: Cory Doctorow
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, które go nabyły polecały za innowacyjność, wyjątkowość. Oprócz tegoż można nadmienić o tym, że warte jest wszelakich pieniędzy. Dużo ludzi prezentuje go również jako majstersztyk. Recenzenci mówią także, że jest to najdoskonalszy audiobook, który do tej pory słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, że to niepowtarzalne takie działanie na całym świecie, w jakim uczestniczy tyle ludzi. Niewątpliwie dorównuje temu jedynie BBC, choć ich dokumenty są zdecydowanie krótsze. Osoby, które lubią audiobooki na pewno powinny usłyszeć tego mistrzostwa. Nie rozczarują się, to na pewno.
2019/01/05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.