W jaki sposób chronić dobytek swojej firmy?

Codziennie firmy w Polsce tracą duże pieniądze w wyniku wszelakich przestępstw, oczywiście mowa w tej chwili o typowym złodziejstwie. Wiadomo: niby złodziejstwo to wbrew pozorom nie jest ogromny kłopot naszego państwa, w zestawieniach nie jesteśmy na bardzo wysokich miejscach jeśli wchodzą w grę kradzieże, lecz można śmiało powiedzieć, że w większości przypadków źle chroniona firma jest piekielnie narażona na poważne straty!
Promitel
A szczególnie sklepy są mocno narażone na takie zjawiska. Trzeba w takim razie się zabezpieczyć przed złodziejstwem. No dobra, ale niby w jaki sposób? Cóż, okazja czyni rabusia! Absolutna większość ludzi charakteryzuje się ogromną uczciwością, lecz czy faktycznie firma, w której to nie ma kamer nie będzie działała na mniej uczciwych jak płachta na byka? Więc trzeba wstawić kamery przemysłowe, bo jeśli jakiś potencjalny przestępca zobaczy kamerę, będzie obawiał się ryzyka. A nawet jeśli faktycznie dojdzie do kradzieży, mamy zawsze nagranie, które możemy dać policjantom, wielce możliwe, że złapią tego nikczemnika.

Inne artykuły

Postęp w zakresie nowych technologii to szansa, aby skorzystać z najbardziej nowatorskich wynalazków współczesności

monitoring
Wprowadził: rafael parr
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rozwój technologii to błogosławieństwo dla każdego z nas. Te ciekawe i zaawansowane zmiany można zauważyć w każdej dziedzinie życia. Warto podejść do nich, jak do czego co daje szanse, nie zaś jako do zbliżającej się burzy, która zwiastuje tylko pioruny i ogólny chaos. Oczywiście w przyszłości taka sytuacja może wiele namieszać.


Jednakowoż już umieszczanie takich nagrań w Sieci, np. na Youtube, legalne wedle prawa to nie jest. Naturalnie rabuś zapewne nie odda sprawy do sądu, lecz bądź co bądź łamanie przepisów prawnych wskazane to raczej nie jest. Gdy ogląda się niektóre nagrania na Youtube, widać, że często przedsiębiorcy co prawda inwestują pieniądze w kamery, lecz co z tego skoro twarze są niemal nie do zobaczenia? Niech monitoring nie będzie tylko jakimś straszakiem, zapewne warto dopłacić więcej za kamery do monitoringu, lecz no przynajmniej mieć później porządne dowody, które teoretycznie można nawet przekazać sądowi. Najbardziej wskazane kamery to te, które najzwyczajniej pozwalają od razu wszystko oglądać na komputerze. Dzięki właśnie takim technologiom można lepiej doglądać swój biznes. Mamy biznes w Krakowie bądź Szczecinie, lecz aktualnie jesteśmy w Norwegii czy na Hawajach? Cóż, dosłownie wszędzie jest dostęp do Sieci, więc będziemy mieli możliwość monitorować swoją firmę na okrągło, z każdego zakątka na świecie.
2018/05/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.