Czas tak biegnie szaleńczo. To, co jeszcze wczoraj było nowatorskie, aktualnie już można zaliczyć do czasu przeszłego

Niewielu dzisiejszych internetowych znawców pamięta coś takiego jak sprzęt analogowy. Nie poznali czegoś takiego jak taśmy, kasety video czy kasety magnetofonowe. Ten czas to dla nich bardzo odległa dzieje, zresztą ciężko się nad tym rozwodzić, ponieważ na naszych oczach wszystko niezwykle błyskawicznie ulega zmianie. Ciężko więc nadążyć za tym, co może i normalne, gdyż logicznie następujące po sobie, lecz jednakże zastanawiające – jak to się stało, iż tak wszystko szybko się dzieje? Niektórzy nie czują się zbyt dobrze w takiej sytuacji, inni wręcz przeciwnie, chłoną wszystko, co zupełnie nowatorskie i jeszcze bardziej rewolucyjne.

kasety VHS
Wprowadził: Selena N. B. H.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Nikogo już na przykład nie dziwi telewizja cyfrowa (przykładowo telewizja cyfrowa - Wrocław), ponieważ w każdym dużym mieście wiele jest ofert takiej usługi. Nawet nie jedynie w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniejszych ośrodkach miejskich. To po prostu trend, który już istnieje i jest coraz bardziej rozwinięty. Skończył się czas sprzętów analogicznych, nastał czas cyfrowej rewolucji. Chociaż należy przyznać, iż czasem jak tak istotnie jest, że pojawia się coś nowatorskiego, to ludzie po pewnym czasie zaczynają tęsknic do wiekowych, właściwie znanych przedmiotów.
Gramofon
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu
I tak dosyć dużo osób powraca do gramofonów, do zbierania winyli. Niektórzy, co posiadają znaczne zbiory mogą być szczęśliwi, ponieważ aktualnie dość mocno sprzedają się winyle, ale te lepsze egzemplarze, na legendarnych tłoczeniach. Winyle te są dosyć drogie, lecz to normalne, jak chce się nabyć oryginalny i nieprodukowany już rarytas. Zresztą, jest tak i z pozostałymi rzeczami, które swój czas już miały, lecz teraz wracają i stają się w pewien sposób modne i pożądane. Jesteśmy w stanie tak powiedzieć o starych meblach, szczególnie art deco jest bardzo popularny, ale nie tylko.


Inne artykuły

Gigant otwarty na konsumentów

drukarka
Wprowadził: Michael Coté
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz różnego typu akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki inwestowaniu w nowe technologie i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie na całym świecie, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung ma rozbudowaną sieć centrów serwisowych. Aby wyszukać dogodny dla nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy konkretną lokalizację.

Tak jak w sytuacji płyt winylowych te przedmioty są bardzo kosztowne, ponieważ już niespotykane obecnie, dodatkowo, są one bardzo stare, z dawnych czasów, więc to także powiększa ich znaczenie. Być może w przyszłości to przedmioty cyfrowe, z którymi dzisiaj mamy do czynienia i jakie są całkowicie dla nas normalne, będą kiedyś trudno dostępne i bardzo wartościowe.
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.