Własna pasja to szansa na bardziej ciekawe życie. Powinniśmy w sobie odnaleźć pasję

Jak niekiedy donoszą najnowsze badanie oddawanie się pasji to recepta na ciekawsze życie. Nic w tym dziwnego, lecz w pierwszej kolejnościmusimy zapytać sami siebie, czym ów zjawisko jest. Pasja to część umysłu, specyficzna potrzeba gromadzenia czegoś, kolekcjonowania, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcy nie są zgodni z czego to wynika. Być może chcemy, żeby nasze życie było bardziej ciekawe, a może po prostu bez pasji nie jesteśmy sobą.
zdjęcia nad morzem
Wprowadził: Photographer Sergy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wiele osób pasjonuje się na przykład robieniem zdjęć. Zdecydowana większość robi to niezawodowo, ale nie znaczy to, że po macoszemu. Stoi za tym prawdziwa pasja. Fotografia to sposób opowiadania o świecie, a każdy robi to tak jak widzi. Zdjęcie jednej osoby będzie zupełne inne niż drugiej. Sposóbfotografowania i temat zdjęć to sprawa zgodna z indywidualnymi upodobaniami. Jedna osoba woli robienie zdjęć przyrody, druga zaś ludzi. Nie ma też jednego i skutecznego sposobu na takie zdjęcia, z których można wyczytać większą pasję. A w tym miejscu znajdują się rzeczy przydatne każdemu fotografowi: .

Inne artykuły

Kochasz robić zdjęcia i właśnie poszukujesz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

aparat fotograficzny, obiektyw
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu
Fotografowanie stało się bardzo popularnym hobby. Stawia na nią coraz więcej ludzi. By jednak wykonywać naprawdę efektowne zdjęcia, dobrze jest dysponować dobrej jakości sprzętem. Takie będą zwłaszcza obiektywy oraz aparaty marki Sigma, które nabyć można między innymi w tak dużym i ładnym mieście, jak Szczecin.


Możemy oczywiście stwierdzić, że dana fotografia jest lepiej wykonana pod kątem technicznym (sprawdź: ), gdyż zależy to od tego, na jakim jesteśmy etapie nauki. Nie można zaś powiedzieć, że gorsze zdjęcie to mniejszy zapał i brak pasji. Często słabe jakościowe zdjęcia, dodatkowo zrobione telefonem komórkowym lub smartfonem, to prawdziwe perełki. Wiadomo, że najlepsze to te zdjęcia, które opowiadają konkretną historię. Tak samo, jak najczęściej zapamiętujemy filmy ponadczasowe, które zostawiają w naszej pamięci obraz, z którym możemy się utożsamić, identycznie jest z fotografią|. Niektóre zdjęcia są więcej warte niż tysiąc słów.

Właściwie to przy większości fotografii słowa są zbędne, gdyż tylko mogą zaburzyć odbiór, zaburzyć to, co naprawdę czujemy i widzimy na oglądanym zdjęciu. A zdjęcia (www.bartkowska.photo/fotografia-portretowa/) uniwersalne docierają do dużej grupy ludzi, nie trzeba do nich nic dopowiadać, ważne, że wywołują emocje, bulwersują czy coś uświadamiają. Taka pasja potrafi sprawić ze wielu ludzi złapie jej bakcyla, więc dla takiej pasji warto żyć. Warto robić zdjęcia, które poruszą miliony.
2018/11/20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.