Etui iPhone`a warto zamówić

Posiadanie kosztownego iPhone`a oznacza dbanie o wizualny i techniczny stan przenośnego telefonu-komputera. Pod cacka spod szyldu Apple`a, Huawei czy LG producenci tworzą równie jakościowe etui, które swoimi kosztami biją na głowę pokrowce na telefony starej generacji.
Kiedy komórka przestała spełniać tylko funkcje kontaktowe, (a wkrótce samo dzwonienie stało się dodatkiem) wzrosły wymagania techniczne co do wyświetlaczy. Dzisiejsze „iGabloty” równają się tworzenie coraz większych przekątnych w dotykowych ekranach. Nie dość, że idą za tym większe, czyli tym samym droższe etui, to w dodatku konstruktorzy baterii zmuszeni są wykombinować co mocniejsze napędy. Funkcjonalność równa się też szybka eksploatacja. Zastój w materii akumulatorów sprawiłby, że nasze smart fony musielibyśmy ładować co najmniej raz dziennie.

Skoncentrujmy się na etui. IPhone czy lepszej jakości iPad, przez gabaryty swoich ekranów, zobowiązują użytkowników do noszenia podobnej kabury ochronnej. Skórzane, a może piankowe – już jeśli chodzi o materiały pod nasze pokrowce zobaczymy zupełnie inne komentarze użytkowników iPhone`ów.
etui na telefon
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zwolennicy jakości i gadżeciarstwa postawią na skórę, komfort i trwałe umiejscowienie sprzętu to opcja dla zwolenników silikonu. Kolejna ważna sprawa – każde etui musi być na styk dopasowane do wymiarów iPhone`a czy iPada. Milimetrowa luka – czyli za duża lub za mała kabura – robi problem z faktyczną funkcjonalnością mobilnego narzędzia. Zamiast frajdy z buszowania po sieci w komunikacji miejskiej czy szkole będziemy zmuszeni poszukać pasujące, nowe etui iPad. Wejdź na mobilnakraina.pl, jeśli chcesz kupić inne akcesoria iPad. IPad to miła, mobilna, ale i droga zabawka. Firmowe etui, jeśli są do kupienia oddzielnie, wyniosą nas – co do najwyższej jakości materiału – nawet pięćset złotych.


Inne artykuły

Jakie akcesoria kupować?

W dwudziestym pierwszym wieku wybór odpowiednich akcesoriów nie jest jednak zwyczajowo sprawą łatwą. W globalnej dobie ogromnego pośpiechu ,jak również normalnego zabiegania choćby byle proste zakupy aplikacji na telefon, mogą wydawać się czymś skomplikowanym, lub bardzo stresującym. Nie trzeba tracić zdrowia poprzez tego typu raczej nie aż tak istotne kwestie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.