Interesujące stare obrazy Krokowa wzbudzają zawsze zachwyt

Stare zdjęcia krajowych miast są cennym źródłem wiadomości jak wówczas wyglądała architektura budowli czy też dróg. Antyki, jakie kiedyś huczały życiem czy też ulice kupców oraz ludzi, a również piękne budynki stale wzbogacają nasze fantastyczne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są cudownym udokumentowanym źródłem informacji oraz wspomnień.


kraków
Wprowadził: Jonas Van den Eynde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Stare zdjęcia rynku, świątyń czy też deptaków, a również jezdni czy też Wawelu to również wyśmienita przeszłość Krakowa. Kraków ma ciekawe zdjęcia przedwojenne i tuż powojenne, które urzekną każdego. Możemy dzięki nim zobaczyć jak dawniej wyglądało miasto oraz porównywać je ze współczesną architekturą Krakowa. Kraków na starej fotografii wygląda rewelacyjnie, możemy między innymi ujrzeć mosty czy też kolej, a również zabytkowe świątynie czy budynki - Kraków na starej fotografii.

Jest możliwość również ujrzeć na starych fotografiach obywateli i turystów Krakowa, jacy chodzą po ulicach i odpoczywają w kawiarenkach czy też na rynku. Stare zdjęcia Krakowa ( Cracow Foto) są też cenną informacją dla projektantów oraz osób zajmujących się naprawą pomieszczeń oraz domów, którzy odtwarzają zabytki. Kraków jako była stolica Polski i siedziba królów Polski ma bogatą historie, jaka przyciąga każdego dnia szereg podróżników. Dzięki starym fotografiom możesz przebyć oszałamiającą i niezwykłą podróż po jezdniach Krakowa, a też zestawić stare zdjęcia Krakowa z dzisiejszą architekturą czy konstrukcją i dojrzeć jak w ciągu historii odmienił się.


Możemy na zdjęciu i w rzeczywistości ujrzeć wiekowy kiosk, który znajduje się przy szosie Siennej czy też Plac Szczepański, który nie zmienił się w zasadzie wcale. A też Sukiennice, pałac Królewski na Wawelu, wyśmienity pejzaż na panoramę miasta z Wawelu, dom Turecki czy też deptaki Wiślane. Jak zobaczymy szereg pejzaży na starych zdjęciach Krakowa nie wiele będzie się odróżniać od dzisiejszych krajobrazów. Gród podwawelski jest piękny podobnie jak na starych fotografiach jak i teraz, dlatego warto go odwiedzić.
2019/04/10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.