Sprzęty video do zadań specjalnych- ciekawe funkcje

Nadchodzi sezon zimowy. W miejscowościach górskich inicjowane są sezonowe interesy związane ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się też posiadacze gospodarstw agroturystycznych. Warto również przed wyjazdem na zimowe ferie przygotować się nam samym. Kiedy mamy zamiar wybrać się na narty trzeba wcześniej zatroszczyć się o ich prawidłową konserwację, przegląd butów do nart jak też regulację wiązań - zwłaszcza jeżeli jedzie z nami dziecko. Wiemy że dzieci rosną prędko i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.

Phantom
Wprowadził: Arne Krueger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Doskonale by było gdybyśmy odpowiednio wcześnie zadbali również o tężyznę fizyczną, poświęcając przynajmniej parę tygodni na przygotowanie naszego ciała do wzmożonego wysiłku . Na co dzień bowiem zwykle spędzamy większą część naszego czasu w miejscu zatrudnienia, gdzie siedzimy przed pecetem, w związku z czym pewne grupy mięśni pracują mniej bądź wcale. Gdy nagle w ciągu urlopu zmusimy się do większego wysiłku bez stosownego przygotowania się, możemy zrobić sobie krzywdę.

Idealną sytuacją byłoby, gdybyśmy systematycznie przez cały rok praktykowali sporty. Obecnie uzależnieni jesteśmy od kontaktów wirtualnych. Jest to o tyle proste, że mamy do dyspozycji praktyczne narzędzia. Zapełniają przeto portale społecznościowe fotografie ze spacerów, imprez familijnych bądź firmowych. Nie zadziwia też fakt, że nasze urlopowe wyczyny sportowe chcemy nie tylko uwieczniać, lecz również się nimi podzielić.

Tymczasem jeśli nie jesteśmy fanami sportów ekstremalnych, podzielenie się wrażeniami z naszych wypraw nie będzie takie łatwe. Zwyczajna kamera czegoś takiego nie wytrzyma. Nieodzowna staje się w takim przypadku kamera GoPro, niezwykle wytrzymała, zaprojektowana tak, aby podołać nawet najbardziej trudnym warunkom . Kamery sportowe są stworzone w taki sposób, by nawet przy większych prędkości (przykładowo w trakcie zjazdu ze stoku) zarejestrować stabilny, płynny obraz. Aparat Dji Phantom posiada także niezwykle wytrzymałą obudowę. Prócz tego, to urządzenie jest rodzajem drona. Dzięki takiemu rozwiązaniu można nie tylko uwieczniać wyczyny sportowe. Może przydać się ono również fotografom, jacy muszą od czasu do czasu realizować zlecenia w niełatwym terenie, na przykład fotografie weselne na górskich szlakach.
2019/04/11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.