Nowoczesne gadżety

Do uwieczniania sportowych wyczynów na deskorolce bądź bicyklu, nie starczy zwyczajna cyfrowa kamera, która po intensywnym użytkowaniu może dosyć szybko odmówić posłuszeństwa.


W szczególności, kiedy kamerowanie pozostaje w dłoniach osoby praktykującej sporty ekstremalne a nie postronnej. Stąd też dobór kamery nie może być losowy. Wskazane jest zastanowić się nie tylko jak wytrzymałe musi być urządzenie, ale też w jakich warunkach będzie użytkowane.


producent
Written by: yb putro
Oryginal: http://www.flickr.com


Na co kierować uwagę przy zakupie? Najistotniejszą kwestią jeżeli chodzi o kamery sportowe będzie obudowa. Musi być ona mocna oraz odporna na wstrząsy. Zobacz na przykład: http://www.gohero.pl/. Osoby, które do tego surfują (zatem mają kontakt z wodą, muszą dowiedzieć się czy kamera jest wodoszczelna bądź ma w zestawie odpowiednią obudowę. Niektóre z nich gwarantują zanurzenie z kamerą nawet na głębokość do 100 metrów! Niektórzy fabrykanci dostarczają w komplecie ponadplanowe obudowy, które sprawdzą się w różnych skrajnych okolicznościach.


Następnym ważnym atrybutem każdej przyzwoicie zaprojektowanej i przemyślanej obudowy, będzie wygoda obsługi, niezależnie czy w rękawiczkach czy bez. W jakiejkolwiek sytuacji kamera powinna umożliwiać łatwy dostęp do najważniejszych opcji, nawet jeżeli narciarz posiada grube rękawice. Na dobór kamery ma duży wpływ uprawiana dyscyplina. W ofercie fabrykantów można spotkać drony DJI Phantom 3, jakie sprawdzą się w trakcie jazdy na rowerze albo kamery na narty, jakie przypina się do gogli. To, który sport będzie preferowany, determinuje wybór uchwytu, a tym samym rodzaju kamery.


Inne artykuły

Znakomite możliwości lubianej marki

kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Doskonale przygotowane oferty producenta sprawdzają się doskonale. I to z wielu różnych powodów. Całkowite dopracowanie różnych zestawów pokazuje klientom, z jak ogromną dokładnością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask daje wiele możliwości, bo używanie poszczególnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla amatorów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.