Informacje na temat certyfikatów na w materii Unii Celnej

Jeśli ktoś pasjonuje się, bądź związany jest z rynkiem produkcji i transportowaniem produktów na tereny innych krajów, z pewnością powinien zapoznać się z odpowiednimi deklaracjami, które potwierdzają między innymi


deklaracja eac
Treści źródłowe: pixabay.com


wakacje
Wprowadził: Simson Petrol
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Zgodność towarów, jak również i jakość bezpieczeństwa oraz spełnienie norm i standardów. Jeden z nich to certyfikat obowiązujący na obszarze tzw. Unii Celnej.


Inne artykuły

Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz nadzwyczaj użyteczna

Telebim w Krakowie
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl
Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z którą stykamy się wiecznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą popularnością i niemało oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają nazbyt wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak na przykład plakaty bądź ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa nieraz inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak billboardy czy też telebimy.


Porsche Cayenne
Wprowadził: order_242
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Certyfikat zgodności Unii Celnej, bowiem właśnie tak się nazywa, obowiązuje przede wszystkim na terenach krajów przynależących do tejże Unii ( informacji na stronie informacje na stronie zgodności Unii Celnej). Do tychże państw zalicza się Rosję, Kazachstan oraz Białoruś. Są to kraje, które zawarły pakt w sprawie zasad oraz przepisów technicznych na rynku importu i eksportu towarów. Certyfikat ten ma przede wszystkim potwierdzić spełnienie przez dany produkt wymogów mających związek z bezpieczeństwem oraz jakością. Certyfikat uzyskać można na pojedynczy przewóz, jak również i produkcję seryjną, bądź określony czas – maksymalnie do lat pięciu. Certyfikat zgodności Unii Celnej to koszt – w zależności od czasu ważności – 350 do 600 Euro.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej systemy alarmowe gdynia bardziej precyzyjnych danych dotyczących analizowanego tutaj artykułu. Z pewnością jest on niezwykle atrakcyjny.

Deklaracja pojedyncza jest najtańsza, ale podobny koszt wynosi certyfikat przyznany na rok. Zgoda trzyletnia to koszt od 450 do 600 Euro (certificator.eu/pl/certification-handbook/Technical-Regulations-of-the-Customs-Union-On-the-safety-of-food-products.html). Dokument ten jest obowiązkowy dla produktów m.in. przemysłowych, spożywczych, kosmetycznych oraz odzieżowych.


Deklaracja EAC sprawia, iż producenci i sprzedawcy nie muszą ubiegać się o uznanie produktu we wszystkich trzech państwach z osobna, co może wiązać się także ze znacznie dłuższym czasem, większymi kosztami i wzmożonymi Formalnościami. Okres lat pięciu zazwyczaj jest uzależniony od na przykład specyfikacji towaru lub (telefon OnePlus 7 Pro) jego numeru seryjnego. Deklaracja EAC to również pozytywna informacja dla klientów o jakości towaru.
2020/07/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.