Może stworzyć aplikację na telefon?

Jeśli ktoś programuje, ale generalnie posiada znaczne umiejętności oraz jeszcze poważniejsze ambicje zawodowe, bez wątpienia powinien pamiętać, że wiele jest dzisiaj do wykonania w temacie tworzenia aplikacji mobilnych. Jeżeli w rachubę wchodzi nasz kraj, głównie rozchodzi się o Androida oraz Windows Phone.


I naturalnie Apple. Jednakże warto w owym tekście głównie skupić na Windows Phone. Choć są w Polsce modniejsze systemy mobilne, nie można tak jakby zapominać jak wielce istotne jest to by trafić w rynkową niszę!

Inne artykuły

W jakim kierunku rozwija się rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia stały się tak popularne.

Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie przypuszczał, jak rozwinie się rynek telefoniczny. Panowały wówczas wielkie, mało poręczne aparaty, jakie nie dość że były bardzo drogie, to oprócz dzwonienia niedużo więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do coraz większej miniaturyzacji sprzętu, jednak dopiero wynalazek firmy Apple spowodował, że świat komórek wygląda dzisiaj właśnie tak jak to widać. Jedną rzecz trzeba przyznać, właściciel tej firmy był wizjonerem, i umiał swoje wizje wcielić w życie.


smartphony
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Trudno opanować na dobrym poziomie projektowanie aplikacji mobilnych - w szczególności, że raczej w wielu przypadkach rzeczywistość jest taka, iż jakiś programista sądzi, że jest wymiataczem, bezproblemowo dałby radę nawet pracować w Google, ale co do czego przyjdzie, to w sumie na swoje nieszczęście nie może zbytnio zachwycić. Czyli nikt nie powiedział, że absolutnie każdy człowiek ma możliwość projektować aplikacje mobilne na wysokim poziomie, lecz naturalnie trzeba się mocno starać, a może nareszcie zdołamy osiągnąć względnie spory sukces (projektowanie aplikacji mobilnych - takie są możliwości).

Wiele na temat tego w jaki sposób zabrać się za choćby tworzenie aplikacji na windows phone mamy okazję poznać na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych. Przede wszystkim rozchodzi się o takie anglojęzyczne miejscówki. Zasadniczo programiści, nawet tacy bardzo typowi, nie miewają żadnych problemów z językiem angielskim. Nie dziwota, bo niewątpliwie ciężko jest umiejętnie programować bez chociażby dostatecznej znajomości angielskiego. No cóż, język Szekspira jest w dalszym ciągu najważniejszym językiem ze wszystkich. Nawet wzrastająca potęga Chin nie może tego w żadnym stopniu zmienić.

Więcej: tworzenie aplikacji na ios - oferta jojomobile.eu.

Oczywiście stworzenie apki to nie wszystko - należy stworzyć porządny produkt, to prawda, ale niesamowicie istotne jest również to, aby bardzo dobrze orientować się w jaki sposób zareklamować swój produkt. A to nierzadki kłopot nawet doskonałych programistów: choć mają olbrzymi talent, spore umiejętności, wiele pomysłów, i tak nie za bardzo wiedzą jak się wybić. Bardzo często mają również znaczące kłopoty z poprawnymi kontaktami ze swoimi klientami. Cóż, bo kto niby rzekł, iż czymś bardzo łatwym oraz przyjemnym jest kariera programisty?
2019/03/13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.