Fachowe nagrywanie krótkich form - jakie sprzęty warto mieć?

W dzisiejszych czasach niezwykle popularne są krótkie formy filmowe zamieszczane na znanych portalach. Dlatego też ludzie prześcigają się w oryginalnych pomysłach na interesujące videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Oprócz treści z całą pewnością najistotniejsza jest także jakość.


bmx
Wprowadził: Eli Christman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
O wiele lepiej ogląda się obrazy o dobrej jakości. Warto przywiązywać do tego wagę. Z dnia na dzień większą popularnością cieszą się filmy z podróży, rejestrowanie ciekawie spędzonego dnia lub ekstremalnych sportów - jakim sprzętem nagrywać?

Jeżeli cały dzień mamy zamiar chodzić z aparatem, pokaźnych rozmiarów i ciężkie sprzęty mogą się nie sprawdzić. W związku z tym prawdziwym hitem są małe przenośne kamerki, które wytrzymają wiele zjawisk pogodowych i innych utrudnień. Mowa tu na przykład o GoPro Hero. Bez problemu przyczepimy są do pasów na dłoniach, klatce piersiowej lub na kasku. Jest naprawdę lekka. Dodatkowo działa także pod wodą. Nagrywanie takim sprzętem to prawdziwa przyjemność. Jeżeli wykonujemy bardzo ciekawe produkcje, odpowiednim (ale bardzo kosztownym) gadżetem będzie też pilot wi-fi, który może sterować kilkoma urządzeniami. Za pomocą takich urządzeń można zarejestrować coś bardzo wspaniałego. To nie wszystko! Jeśli chcielibyśmy wykonywać ujęcia z góry, perfekcyjny będzie quadrokopter (DJI Phantom), do którego można zamontować GoPro Hero.

Wiedz, że nasze linki (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-49-Ekstremalne-uzycia-kamer-GoPro/53) kierują tylko do w najwyższym stopniu ciekawych stron, na jakich wyszukasz jedynie wartościowe informacje.

To zarządzane przy pomocy pilota urządzenie sprawi, że bezproblemowo uniesiemy naszą kamerę do góry i wykonamy doskonałe ujęcia. Ma ono bardzo dużo zautomatyzowanych udogodnień, przykładowo sygnalizację rozładowania, urządzenie samodzielnie zlatuje na powierzchnię, powoli, aby nie dokonać uszkodzeń. W dodatku świecące diody pozwalają nam widzieć, w jakich miejscach jest dokładnie quadrokopter i w jaką stronę się ustawił. Dwa omówione urządzenia będą z całą pewnością perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie nagrywać niesamowite obrazy i rejestrować wydarzenia w sposób naprawdę niezwykły. Oczywiście kupno należy dobrze przemyśleć, gdyż sprzęty są kosztowne i jeżeli nie mają być ciągle używane, nabycie może być stratą pieniędzy.


Kamera sportowa i smartfon
Wprowadził: Robert Couse-Baker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jasne jest, że takiego rodzaju urządzenia (camonboard.pl) są odpowiednie nie tylko dla osób, które tworzą filmy na potrzeby Internetu, jednakże taka działalność rozwija się aktualnie naprawdę bardzo szybko, dlatego też powstające projekty muszą być bardzo ciekawe, żeby zostały dostrzeżone.

Udało nam się przykuć Twoją myśl tym interesującym wpisem? Rewelacyjnie. Zatem namawiamy - naciśnij ten link (https://shoplet.pl/13-tanie-komputery-stacjonarne) i przenieś się do kolejnej strony po fakty.

W dodatku profesjonaliści przywiązują dużą uwagę do jakości swoich utworów, tym samym używany sprzęt jest coraz lepszy. Jeżeli robimy coś z pełnym zaangażowaniem, na pewno zostaniemy dostrzeżeni, a zwykła pasja może stać się również sposobem na życie. To doskonała okazja, żeby spróbować urzeczywistnić swoje marzenia.
2020/02/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.