Wyjątkowe zdjęcia przy użyciu kamery do sportów ekstremalnych.

Każdy z nas niekiedy staje przed niejakim wyzwaniem. Tak samo jest gdy zdecydujemy się na skok na bungee czy ze spadochronu. Zachodzi w owym czasie złamanie konkretnych barier strachu. Są to tzw. sporty ekstremalne. Za pewne, kiedy podejmiemy się tego wyzwania będziemy chcieli posiadać souvenir z owego zdarzenia.
GoPro Hero 4 Silver Teardown
Wprowadził: Dave Jones
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Do tej pory takie wyczyny były uwieczniane na zdjęciach. Tymczasem w dobie tak doskonale rozwiniętej techniki, rozpoczęto zastanawiać się czy nie warto byłoby uwieczniać owego zdarzenia w postaci filmu. Mówimy tutaj o filmie, który byłby kręcony przez skaczącego. Tymczasem zrobienie owej kamery graniczyło z cudem, ponieważ powinna być to kamera idealnej trwałości z racji szybko zmieniającego się widoku. Dodatkowo nie powinna być to kamera trzymana przez sportowca (tak jak to może byc w typowej kamerze) oraz kamera przypinana na ubiorze. Tak zaistniała nowoczesna kamera sportowa.

aktualny materiał (https://key-ces.com/software-development/rozwoj-systemow-sap-wsparcie-projektowe/)%link%I wiek jest obfity w mnogość różnych treści. Najważniejsze jest to, żeby być na bieżąco - kliknij zatem w aktualny materiał (https://key-ces.com/software-development/rozwoj-systemow-sap-wsparcie-projektowe/).

W dodatku zaistniały w sprzedaży nowoczesne drony zaopatrzone w kamery, które mogą również zapisywać tak http://www.gohero.pl/3dr-iris-plus-gimbal-goproomowany z tych akcesoriów będzie dji phantom, który jest wielowirnikowym multikopterem. Jego głównymi zaletami jest doskonale scalona konstrukcja całego pojazdu, śmigła samokontrujące, które mają za obowiązek równoważenie pozycji samolotu jak i nowy komputer pokładowy, jaki przyzwala na powrót pojazdu w przypadku, kiedy utracimy zasięg pilota sterującego.

Inne artykuły

Dla kogo będzie najlepsza kamera gopro? Do jakich filmów nadaje się taka kamerka?

internetowy
Wprowadził: Katrin Gilger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Technologia bardzo się dzisiaj szybko rozwija, a przez temu mamy lepsze szanse, żeby z tego rozwoju korzystać. W zależności od tego co lubimy można lepiej słuchać utworów muzycznych albo nagrywać nagrania video.


Dron
Wprowadził: Dennis Jarvis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Taka sytuacja może się wydarzyć w sytuacji, kiedy wylecimy poza zasięg pilota, kiedy utracimy bezpośrednią widoczność pojazdu bądź przeważnie w momencie, kiedy zużyją się nam baterie w pilocie. Jest to doskonałe rozstrzygnięcie, ponieważ już nie musimy się zamartwiać, że utracimy nasz pojazd przez nieuwagę. W pojazdach pilotowanych wyjątkowo często przytrafiało się, iż właściciel tracił swój pojazd poprzez utratę zasięgu.

Reasumując: kamera sportowa wykorzystywana bywa coraz częściej przez fanów mocnych wrażeń. Stosują ją sportowcy skaczący na bungee, ze spadochronu czy amatorzy ekstremalnych zjazdów rowerowych czy snowboardzistów. Przy zastosowaniu takiego sprzętu możemy te jakże podniosłe przeżycia uwiecznić i powracać wspomnieniami gdy tylko mamy na to ochotę.
2019/11/08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.