Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie dron

Obraz przyszłości kompletnie zautomatyzowanego świata nie jest już tylko materiałem literackim z Gwiezdnych Wojen. To już nie fantazje, dzisiaj wszystkie dziedziny rzeczywistego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Współczesny marketing tworzy nieograniczony apetyt na elektroniczne gadżety. Wiadome jest, że bez robotyki nie będziemy umieli w przyszłości egzystować. Jaki jest teraźniejszy stosunek człowieka do robotów? Aktualnie pragniemy, ażeby automaty wyręczały nas we wszystkich sferach życia, ale jednak towarzyszy nam histeryczny lęk, że nie będziemy mogli pracować i, że automaty zawładną światem. Obawy są nieuzasadnione.

dron
Wprowadził: Diriye Amey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet maszyny nauczymy myślenia, to i tak będziemy nieustannie nad nimi dominowali w obszarze uczuciowym. Ponieważ nie ma do tej pory algorytmu na subiektywne opinie, wartościowanie i umiejętność oceniania. Totalnemu rozwojowi technologicznemu, towarzyszy trend konstruowania automatów, prostych, bezobsługowych i którym jednocześnie będzie można powierzyć najbardziej skomplikowane zadania. Za każdym razem, gdy spostrzegamy wystawy współczesnej robotyki, jesteśmy oczarowani możliwościami jej wykorzystania. Słowo dron - raczej nic nie mówi przeciętnemu Polakowi. Od paru lat , w obszarze techniki, mówi się o nieograniczonych możliwościach wykorzystania wielowirnikowców.

gohero.pl
Wprowadził: Diriye Amey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
DJI Phantom, to wyjątkowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw trudniących się filmowaniem i fotografowaniem z lotu ptaka, http://camonboard.pl/dji-phantom-2-gimbal-quadrocopter.html. Drony renomowanej firmy DJI z powodzeniem mogą posłużyć np. do nagrywania filmów promujących określony region, ukazując atrakcje przyrodnicze z powietrza. Drony znajdują swoje zastosowanie w takich dziedzinach jak kartografia, ochrona środowiska a także w zintegrowanych systemach zarządzania kryzysowego albo w akcjach poszukiwawczych. Aby rozszerzyć zasięg działania dronu o oryginalne ujęcia z powietrza lub usprawnić sobie czynności na wysokościach, możemy rozbudować określony model o kamerę GoPro Hero, ekran oraz system transmisji obrazu. Wówczas stojąc twardo na ziemi, możemy cieszyć się obrazem z góry i poczuć się prawdziwym lotnikiem.
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.