zakres używania kamer przemysłowych

Kamery przemysłowe wyrabiane są w rozmaitych obudowach. Wyznacza to charakter ich stosowania. Kamery wewnętrzne nie są szczelne i mogą być użytkowane tylko wewnątrz pomieszczenia. Kamery przemysłowe szczelne zewnętrzne, mogą być użytkowane zarówno w środku, jak i na zewnątrz wnętrz. Kamery przemysłowe zewnętrzne pracują bez problemu w każdych warunkach atmosferycznych.


kamera
Kamery przemysłowe mogą przekazywać obraz czarno biały, albo barwny. Kupując kamerę powinniśmy ustalić, co kamera ma monitorować. Kamery - http://www.gcs24.pl/szukacze-przewodow/14-mastech-my68.html - czarno-białe poświęcone są przede wszystkim do obserwacji rzeczy o znajomych kształtach, także do obserwacji w słabych warunkach oświetleniowych, oraz po zmroku z wdrożeniem oświetlaczy podczerwieni. Kamery przemysłowe czarno-białe mają wyższą dokładność od kamer chromatycznych. W dzisiejszych czasach, sporządza się przede wszystkim kamery kolorowe, czy też kamery scalające najlepsze cechy kamer kolorowych, także kamer czarno-białych. Są to kamery przemysłowe rodzaju dzień-noc, które w warunkach należytego światła pracują w trybie barwnym, natomiast nocą przełączają się w sposób czarno-biały.

Więcej: http://promitel.pl/_cms/view/33/monitoring-domu.html

Kamery przemysłowe kolorowe są korzystniejsze do kontroli wizualnej. Kamery do monitoringu kolorowe, zezwalają na lepszą identyfikację elementów. Są odpowiednie do monitoringu ludności, identyfikacji osób. Kamery do monitoringu kolorowe znajdują przeznaczenie w hipermarketach, na stadionach, w sklepach, bankach i wszędzie tam, gdzie nieodzowna jest identyfikacja osób. Kamery kolorowe posiadają niższą czułość od kamer czarno-białych.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.