Gdzie znajdę cienie do powiek i gadżety do telefonów?

Gdy chcemy cudownie wyglądać, my kobiety, to wtedy postanawiamy się umalować. Piękny makijaż dodaje nam nie tylko uroku, ale też pewności siebie. Choć nie zawsze wiemy, które cienie do powiek będą tymi najlepszymi. Przy zakupie możemy mieć problem, czy konkretny kolor będzie pasował do barwy naszej tęczówki, czy cień danej firmy się nie kruszy, czy przypadkiem jakiś cień nie posiada za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy trzeba dużo danego cienia aplikować, by uzyskać odcień taki jak w pudełku.


klik
Written by: Sharon Wesilds
Oryginal: http://www.flickr.com
Wiadomo, że dopóki się nie kupimy cieni i ich nie wypróbujemy w domu, to nie będzie się wiedziało, czy konkretny cień nam pasuje. Dopiero, kiedy się umalujemy i wybierzemy na imprezę, a później z niej wrócimy dowiemy się, ile wart jest cień, który zechciałyśmy mieć w swojej kosmetyczce. Bo oczywiście ważne jest również, by cień był trwały. Na imprezie często mało widać, ale gdy używamy cieni, przy porannym makijażu, to nie będziemy, co kwadrans poprawiać „oka”. Musimy posiadać porządne cienie do powiek (więcej), które utrzymają się długo, dlatego dobrze również kupować bazę pod cień i pamiętać o tym, żeby jej używać.

Telefon to nie wszystko

W obecnych czasach jedynie telefon to za mało, dziś powinniśmy mieć moc dodatków do swojego telefonu. A gdy spojrzy się na te wszystkie gadżety do telefonów (pewex.pl/kategoria/431-gadzety/filtr-kategoria+Do_telefon%C3%B3w.html) to możemy mieć spory dylemat, bo jest ich całe mnóstwo i aż dziw bierze, że wciąż wymyślane są kolejne. Kiedy teraz kupuje się telefon niezbędny do niego jest case lub najlepiej siedem, inny na wszystkie dni tygodnia, do tego słuchawki, mniejsze i większe, bo jasne jest, że do słuchania muzyki w różnych miejscach niezbędne są, chociażby dwie pary. Poza tym niezbędna jest opaska na ramię, bo kiedy trenujemy smartfon powinien być razem z nami.


Wszyscy na swoich telefonach mają milion aplikacji, które mają mu pomóc spalić określoną liczbę kalorii, ćwiczyć przez właściwą ilość czasu, nie wspominając już o tym, że są wsparciem w doborze tylko zdrowych potraw i przypominają o tym by pić tyle płynów ile potrzebuje nasze ciało. Dlatego poza tym, co w środku ludzie zadbali też o to, co na wierzchu. Chociaż często wszyscy dokonują zakupów gadżetów niemalże, co pół roku, bo co pół roku postanawiają kupić również nowe telefony i cały ten gadżeciarski biznes wokół telefonów się kręci.
2015-10-22 11:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.