Wysoka jakość i nowoczesność, czyli urządzenia gospodarstwa domowego prosto z Polski

Położone w Wielkopolsce Wronki są niezmiennie od wielu lat stolicą polskiego sprzętu gospodarstwa domowego. To w tej miejscowościpowstają między innymi wysokiej jakości pralki, lodówki, maszyny do zmywania naczyń, roboty domowe oraz odkurzacze.


pralka
Wprowadził: Tino Rossini
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Na stronie internetowej firmy, w dziale „Amica pralki” znajdziemy ponad trzydzieści typów. Różnią się między sobą pojemnością, prędkością z jaką wirują i klasą energetyczną. Wszystkie ładowane są od przodu, a niektóre z nich opcjonalnie posiadają możliwość suszenia. Dział „Amica pralki” proponuje sprzęt o innowacyjnym, wyróżniającym się designie, ale jednocześnie w zasadnych cenach. Równie atrakcyjna propozycja dotyczy innych produktów marki.

Na witrynie internetowej, w zakładce „Amica lodówki” natrafimy na obszerną paletę chłodziarko-zamrażarek. Sprzedawane w różnych typach, mogą być wbudowane albo wolnostojące. Wyroby z zakładki „Amica pralki” odróżniają się od siebie również kolorem, pojemnością i wielkością - sprawdź. Produkowane są modele mierzące od stu centymetrów do nawet stu osiemdziesięciu
pralka
Wprowadził: Tim Regan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
centymetrów! Choć zarówno pralki, jak lodówki Amica wytwarzane w miejscowości mogą poszczycić się wysoką klasą, najczęstsze asocjacje Polaków to niewątpliwie „Amica kuchenki gazowe” lub „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”.


Trudno się dziwić, skoro tylko w 2012 roku wyprodukowano i sprzedano aż milion sztuk! W dziale „Amica kuchenki gazowe” znajdują się modele utrzymane w klasycznej bieli, ale także nowoczesnej, stylowej czerni i szarości - szczegóły pod linkiem. Osobom, którym zależy szczególnie na oszczędzaniu prądu, polecamy natomiast dział „Amica kuchenki gazowo-elektryczne”. Prezentowane tu rodzaje oznaczone literą A, wyróżnia wysoka efektywność energetyczna.

Na oficjalnej witrynie online marki nie możemy zamawiać sprzętów. Producent zatroszczył się jednak o to, aby znalazły się za to precyzyjne charakterystyki sprzętu AGD oraz odnośniki do sklepów, gdzie można je kupić. Intuicyjna wyszukiwarka pomoże także klientowi natrafić na produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb. Wybierając sprzęt Amica, ma gwarancje najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań, dostarczanych przez jedną z najbardziej znanych polskich marek.
2019/04/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.