Naprawy sprzętu AGD to bardzo ważna sprawa

Znam mniej lub więcej osób, które totalnie nie lubią odkurzać. Nie jest to w żaden sposób związane z tym, że są to ludzie leniwi. Chodzi raczej o to, że odkurzanie trwa dość długo, bo trudno odkurzyć dywan, za jednym razem. Dla wszystkich cierpiących z tego powodu jest genialne rozwiązanie, czyli turboszczotka. To fenomenalna końcówka, którą można dokupić do prawie wszystkich modeli odkurzacza. Dzięki niej dywan już po pierwszym odkurzeniu jest czysty. Nie musimy nad nim męczyć się przez kilkanaście minut.
kuchenka
Wprowadził: Mark Jones
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Wiele osób uważa, że skoro da się prawie ten sam efekt osiągnąć przez kilka pociągnięć zwykłą końcówką, to nie ma sensu inwestować w turboszczotkę. Ale nawet po kilku pociągnięciach zwykłą końcówką do odkurzacza, nie da się oczyścić dywanu tak dobrze jak to zrobi turboszczotka. Dlatego naprawdę warto znaleźć taką końcówkę do odkurzacza. W wielu nowszych modelach taka turboszczotka jest elementem podstawowym. Warto, więc przed kupnem dowiedzieć się, czy producent zadbał o to, by w zestawie końcówek znalazła się też ta z turboszczotka. Przykłady możesz znaleźć tu - http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-odkurzaczy/turboszczotki-do-odkurzaczy,g1095.html (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-odkurzaczy/turboszczotki-do-odkurzaczy,g1095.html).

Inne artykuły

Jakie urządzenia przydadzą ci się w domu? Sprawdź, zanim pojedziesz na większe zakupy

sklep ze sprzętem agd
Written by: Kārlis Dambrāns
Oryginal: http://www.flickr.com
Aranżowanie domu to niebywała przyjemność, rzecz jasna jeśli zaoszczędziliśmy jakieś fundusze. Panie domu zwłaszcza lubią aranżować kuchnię, ponieważ kupowanie sprzętów ułatwiających gotowanie daje dużo radości. Jednak trzeba pamiętać nie wyłącznie o kuchni, ale również o innych pomieszczeniach. W co w związku z tym warto wyposażyć nasz dom?


Odkurzacz z tego typu szczotką jest świetny

Kto z nas nie chce mieć dobrze posprzątanego domu? W rzeczywistości to każdy chciałby wkładając niewiele wysiłku mieć porządek w mieszkaniu. Niestety nie jest to proste. Każdy wie, że dom to nie muzeum, dlatego stale coś się pobrudzi, psuje i stale trzeba coś przecierać i układać. Nie są to najprostsze czynności. Dlatego naprawdę powinniśmy kupować nowoczesne sprzęty AGD, które będą wspierały nas w utrzymaniu czystości w mieszkaniu. Do takich na pewno należy turboszczotka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.