Wytworne zabezpieczenia do sprzętu marki Apple

Obudowa do Apple jest kapitalnie stworzona. Zdecydowanie ma się odczucie, że jest to produkt pierwszej klasy. Obrzeżna część jest skonstruowana z bardzo dobrej jakości skóry, miłej w dotyku, z aksamitną fakturą. Wewnątrz, obudowa wymoszczona jest łagodną mikrofibrą. Obudowa jest perfekcyjnie przystosowana do iPhona i nie ma możliwości, aby aparat telefoniczny wysunął się z niej.
etiu na telefon
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Obudowa do apple subtelnie wystaje ponad krawędź iPhona. Chroni to wyświetlacz i spokojnie można iPhona kłaść na stole ekranem do dołu. Przyciski zamykania i głośności są skryte pod skórą. Wycięcia w obudowie są na przełącznik wyciszania, oraz aparat, oraz głośnik i mikrofon.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej na prezentowany temat? To świetnie, gdyż pod linkiem kaspa sawa odnajdziesz ciekawe dane, które Cię zaabsorbują.

Obudowa do Apple stworzona z polikarbonu, poświęcona dla Iphone 5/5S z motywem czaszki pozwala na kompletną osłonę iPhona przed kurzem, zanieczyszczeniami i rysami, przy zachowaniu wzornictwa Apple. Diamentowe części dodają uroku i wyznaczają nietuzinkową dekorację smartfona - np.: do Apple ma atłasowe wykończenie, osłabia uderzenia, również upadki. Ma praktyczny dostęp do styków urządzenia. Gustowna obudowa do Apple stanowi ponadczasowe rozstrzygnięcie dla użytkowników smartfona Apple. Obudowa do Apple iPhone 5c kompletnie pasuje do urządzenia, pomagając ochraniać je przed defektem i nieestetycznymi zadrapaniami. Modny design łączy się tu z funkcjonalnością, zapewniając Smartfonowi nie tylko solenną osłonę, ale też nadając mu uroku.

W sklepach jest możliwość wypatrzyć sporo wszelkiego gatunku osłonek na telefon. Silikonowe, skórzane, materiałowe, czarne, kolorowe i w kwiatki, jest w czym wybierać. Trudność polega na tym, aby wybrać to stosowne. Oczywiście w większości wypadków to sprawa gustu. Liczą się osobiste upodobania i wymogi, warto jednakże zapoznać się z ich wersjami.


Inne artykuły

Modne Dodatki dla smartfon'ów

smartfon
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych smartfonach, że można na nie ściągać mnóstwo różnego oprogramowania. W minionej epoce mobilnej (czyli około 7 lat temu) komórki posiadały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, zainstalowanych przez producenta. Tylko niektóre modele pozwalały na dodawanie aplikacji z innych miejsc. Wielka zmiana narodziła się wraz z stworzeniem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie miniaturowych komputerów.


Przenośne źródło zasilania PowerBank 1700 Black
Wprowadził: Maxell
Treści źródłowe: Maxell
Nim dokonamy zakupu, powinniśmy dowiedzieć się, czy osłonka na telefon jest w stosownym formacie. Najpewniejszym wyjściem jest odszukanie oryginalnego, aczkolwiek nie wszyscy wytwórcy proponują takiego typu dodatki. Najlepszy sposób, by nabyć odpowiednią osłonkę na telefon, to posiadać telefon ze sobą podczas zakupu.
2022/05/07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.