Nadzwyczaj banalna a także skuteczna możliwość przekazu informacji za pomocą telebimów.

Niezwykle nowe i zachwycające spoty reklamowe dziś potrafimy oglądnąć nie tylko w mediach. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również krótkie filmiki reklamowe były branżą jedynie TV. Oczywiście te przenoszące wiadomość wizyjną. Bo przecież takowe reklamy są również upowszechniane w radiostacjach falowych. Jakkolwiek wraz z masowym wzrostem techniki a głównie elektroniki ten stan się zmienił.


Obecnie takie formy reklamy przekazują największe agencje reklamowe jak i indywidualni przedsiębiorcy, którzy zainwestowali w tak zwane telebimy - telebim. Telebim to powierzchnia emisyjna tworząca sporej ilości pojedynczych kolorowych diod led. Telebimy w razie zastosowań na zewnątrz posiadają ogromną przewagę w stosunku do rzutników czy ekranów plazmowych wielkoformatowych. Dokładnie są tak zbudowane, iż nie wpływają na nie opady atmosferyczne.

W sytuacji rzutników czy plazm są one znacząco skłonne na opady pogodowe, jakie mogą te maszyny zepsuć.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://modescom.pl/oferta-telekomunikacyjna/sip-trunk), która również Cię zainteresuje. Przeczytasz tam m.in. informację o zajmującej Cię tutaj kwestii.

Dodatkowo przy kolosalnym
billboardy i telebimy reklamowe
Wprowadził: Nacho
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
nasłonecznieniu obraz na telebimach staje się namacalny oraz kolosalnie widoczny, z kolei obraz z projektora oraz ekranu plazmowego bywa praktycznie nieczytelny. Właściwie dane korzyści sprawiły, iż telebim został ważną i najbardziej wyrazistą formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przykuwa wzroku jak puszczany spot reklamowy, na niebywale dużej powierzchni. Telebim znalazł także inne zastosowania prócz reklamy.


Otóż w skutek odporności na aurę wykorzystywany jest także do transmisji wielkich wydarzeń sportowych a także kulturalnych. Najczęściej telebimy wykorzystywane są do emisji meczu piłki nożnej, wyścigów kolarskich oraz skoków narciarskich. Dobrze usadowiony i o właściwie ogromnym ekranie telebim, może przyciągnąć rzeszę fanów. Zatem jak widzimy aktualnie telebimy mają duże wykorzystanie w reklamie oraz mediach (więcej). Dzięki nim przedsiębiorcy mogą zdobyć bardzo wielu nowych klientów, a my przeciętni ludzie możemy się cieszyć z transmisji najważniejszych transmisji sportowych.
2019/04/02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.