Ciekawe nowinki techniczne pozwalające uzyskanie konkretnych informacji

Są sytuacje, gdzie trzeba półoficjalnie załatwić pewne sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z sytuacją, gdzie zależy nam na nagraniu narady bez wiedzy rozmówcy. Jak to w życiu bywa czasami musimy sprostać przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przybywa nam technologia.


Długopis z kamerą z opcją interkomu lub z opcją aparatu to oferta dla tych wszystkich, którzy chcą poufnie nagrać rozmowę. Taki gadżet posiada kartę pamięci, która umieszcza w sobie nawet osiem godzin nagrywania. Kartę wystarczy podpiąć do czytnika kart czy do laptopa. Wyświetli się nam nowy nośnik i bez kłopotu możemy obejrzeć lub przerzucić informacje na swój komputer. Dołączony aparat fotograficzny w tym długopisie wykonuje zdjęcia w wielkości 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość fotografii. Część firm w komplecie dodaje łącze USB i tworzy to praktyczną możliwość ładowania. Sama konstrukcja urządzenia jest wierną imitacją zwyczajnego cienkopisu. Niekiedy długopis bywa nader elegancki lub (pełna analiza) odwrotnie - bardzo pospolity. Bez kłopotu można nim posługiwać się, bo przecież ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też

Kolejnym narzędziem pomocnym w delikatnych sytuacjach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest sporo takich urządzeń schowanych w rzeczach typu guzik w koszuli. Taki trik w koszuli, spod której wychodzi obiektyw kamery zamocowany jest w guziku. Dźwięk i wizja jest odpowiednio nagrywany w niezłej klasie. Wystarczy niezauważalnie włączyć kamerę, żeby zacząć filmowanie. Brak tutaj żarówek czy lampek, a rozpoczęcie czy koniec działania kamery zapowiadają drgania wyczuwalne tylko przez osobę zaopatrzoną w gadżet. Polecamy . Do kompletu załączona jest standardowo karta pamięci, umożliwia to swobodne zrzucenie nagrania na komputer.


Całość jest wysoko praktyczna i niewidoczna przez osoby trzecie. Jej nieduże wymiary pozwalają na pełną dyskrecję w różnych warunkach. Jeżeli mówimy o kamerze szpiegowskiej trzeba wspomnieć o podsłuchach, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Podsłuchy sprawdzą się wszędzie tam, gdzie czas rejestrowania jest dość długi. Interesującą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, jaka posiada moduł karty GSM i jest przygotowana do użytkowania zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada działania jest prosta a tym samym dyskretna.
Autor
2019/04/09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.