Co masz we własnym gospodarstwie domowym? Czy psioczysz na niedobór, chciałbyś więcej? Czy raczej jesteś szczęśliwy?

Co każdy z nas powinien posiadać? Na to pytanie nie jest łatwo odpowiedzieć, ponieważ każdy posiada różne potrzeby i rożne wymagania, a także aspiracje. To, co dla jednego będzie tylko podstawą, dla innej stanie się czymś dodatkowym, czymś co nie do końca było zaplanowane. Takie różnice w zakresie stan posiadania możemy zaobserwować na każdym kroku, w każdej kulturze, pod każdą szerokością geograficzną. A jak to wygląda u nas?
sprzęty małego AGD
Wprowadził: Scott Lewis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Najczęściej można usłyszeć opinie, że tam, gdzie mieszka dużo bogaczy znajdziemy także duży odsetek ubóstwa. Oczywiście, ta opinia jest mocno przesadzona, ponieważnawiązuje do rzeczywistości wybranychpaństw. Bardziej pasuje to do państw rozwijających się, gdzie gonitwa za bogactwem, ciągła żądza powiększania swojego majątku sprawia, iż te różnice wydają się dosyć wyraźne. W krajach rozwiniętych jest za to bardzo silna klasa średnia i to do niej raczej dołączają ludzie z aspiracjami. Niemniej, taki podział nie jest oczywisty, jeśli nie przyjrzymy się przeszłości konkretnego kraju.

Inne artykuły

Rankingi , a także testy elektroniki - dowiedz się co należy zakupić jeszcze w tym sezonie

internetowy ranking sprzętów
Wprowadził: Blogging Dagger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Co pewien czas realizowane są eksperymenty na najbardziej popularnych urządzeniach. Z tego powodu ewentualni użytkownicy zdołają podjąć właściwą decyzję i postawić na kupno najlepszego urządzenia w konkretnej kategorii.Jeżeli chodzi o karty graficzne to pionierskie miejsce w rankingu zajmuje karta Sapphire r7 260x, jaka ma 1 GB pamięci. Najważniejsze jest również to, że ta karta graficzna oparta jest na nowoczesnym chipsecie, a także jest schładzana za pośrednictwem radiatora. Jej kolejną cechą reprezentatywną jest szyna danych 128 bit.


My skupimy się na Polsce, w której nigdy w zasadzie nie było klasy średniej, bo jak się mogła wyodrębnić, kiedy mieliśmy rozbiory, wojny, powstania i inne historyczne wydarzenia, które zabierały całą energię ludzką. Nie mieliśmy okazji jak Anglicy czy Szwedzi tworzyć klasy średniej, bo ciągle musieliśmy borykać się z innymi trudnościami. Niestety, nie było ku temu okazji. Teraz żyjemy w kraju niepodległym, więc jest szansa, że taka klasa powstanie. Niemniej, są inne przeszkody – jak brak zatrudnienia czy kłopoty demograficzne, które są coraz bardziej ważne. Niemniej, warto zdać sobie sprawę, że widać u nas zalążki tworzącej się klasy ludzi, których stać na coraz więcej (przykłady sprzętu małego AGD: ).

Zainteresował Cię ów wpis? To rewelacyjnie! Następne tak samo zajmujące artykuły znajdziesz pod podanym odnośnikiem - tam czeka na Ciebie dalszy ciąg.


Może nie są to żadne bogactwa, ale statystyczny Polak może sobie pozwolić na komfortowe wyposażenie domu, telewizor, sprzęt AGD (na przykład: pralki i suszarki do zabudowy), wczasy chociaż raz w roku i minimalne potrzeby, jak zakup artykułów spożywczych. To oczywiście niezbędne minimum, która z roku na rok powinno być bardziej satysfakcjonująca dla większości osób. Miejmy nadzieję, że tak będzie, gdyż apetyt rośnie w miarę jedzenia, a nasz kraj zrobiło ogromny skok w stronę życia na wyższym poziomie. Teraz trzeba walczyć faktycznie o jeszcze lepsze wskaźniki gospodarcze, które przełożą się na nasze życie. AGD serwis
2019/12/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.