3 rzeczy, jakie musisz mieć uprawiając sport

Obecnie coraz większa liczba osób uprawia sport. Są to różnego rodzaju dyscypliny indywidualne oraz drużynowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych pojawia się chęć lub konieczność dokładnego nagrania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje na przykład w przypadku transmisji telewizyjnych. Fani takich transmisji nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz na przykład z bolidu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zdziwienie powodują również czasami nagrania, na których obraz widziany jest z powietrza, a do tego ze zbyt małej odległości jak na samolot lub śmigłowiec.
Sporty wodne
Written by: chris walker
Oryginal: http://www.flickr.com
Sekret takich przekazów znajduje się w odpowiedniej technologii. Wysokiej jakości sprzęt do rejestrowania obrazów posiada bowiem aktualnie wielkie możliwości. Nagrania wideo powstają w takich warunkach i sytuacjach, jakie jeszcze kilka lat wcześniej były przeszkodą nie do pokonania.

Inne artykuły

Znakomite możliwości lubianej marki

kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Doskonale przygotowane oferty producenta sprawdzają się doskonale. I to z wielu różnych powodów. Całkowite dopracowanie różnych zestawów pokazuje klientom, z jak ogromną dokładnością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask daje wiele możliwości, bo używanie poszczególnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla amatorów.


Kamery sportowe W celu wykonywania nagrań wymienionych powyżej skonstruowano różnorodne kamery sportowe. Pozwalają one przede wszystkim na rejestrację obrazów w niezwykle niesprzyjających, a czasami wręcz ekstremalnych warunkach. Przykładowo kamera sportowa (camonboard.pl/sony-action-cam-hdr-as30v.html) może zarejestrować film podczas wspinaczki wysokogórskiej lub nurkowania. Ta ostatnia sytuacja wywołuje potrzebę zastosowania wodoszczelnej obudowy kamery, która pozwoli zapobiec uszkodzeniom przyrządu. Dosyć nowe rozwiązanie stanowią urządzenia z możliwością przymocowania do kasku sportowca. Są one pomocne w takich dyscyplinach jak między innymi zawody rowerowe, w celu wzbogacenia relacji wideo. Najważniejszą zaletą urządzeń tego typu jest fakt, że zawodnik nie musi w żadnym momencie obsługiwać urządzenia, a co najważniejsze urządzenie to mu nie przeszkadza. W przeciwnym razie mogłoby dojść do niebezpiecznej kontuzji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.