Sklep, w którym można kupić sprzęt RTV

Czy myślałeś kiedyś nad tym, jakie byłoby życie bez takich sprzętów jak telewizor? Mimo że sprzęty TV są w ogólnym użyciu dopiero od paru dziesięcioleci, zdążyło narodzić się pokolenie, które nie może sobie wyobrazić egzystencji bez tv. Minione lata to czas dominacji nowych mediów, telewizory jednak nie tracą swojej pozycji – są przecież obecne w dużej części rodzimych domostw.


telewizor
Wprowadził: Daniel Oines
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Możemy jednakże wskazać urządzenie, które ostatnio nie jest tak popularne – radio. W czasie, kiedy rodziły się media radiowe, był to naczelnych środek przekazywania informacji na wielką skalę. Trzeba mieć na uwadze, że dzięki odbiornikom radiowym w domostwach Niemców hitlerowcom udało się skutecznie sterować ludnością. Dziś radio nie ma takiej mocny – teraz słuchają go nieliczni, przeważnie zmotoryzowani w trakcie dłuższej trasy oraz seniorzy. Siłę tego środka komunikacji pokazuje jeszcze Radio Maryja, garstka ludzi kierująca rozumami rzesz seniorów.

Coraz mniej ludzi wybiera także wieże stereo. Trudno się dziwić – większa część młodzieży melodie pobiera z internetu. OdtwarzaczeCD zostały wyparte przez niezwykle popularny format MP3. Wieże stereo zostały zwalczone przez przenośne odtwarzacze MP3. Tego rodzaju urządzenia zdobyły gigantyczną popularność wtedy, kiedy powstał pionierski iPod, odtwarzacz muzyczny wykreowany przez potężnego Steve’a Jobsa, który dał jego firmie (Apple) ogromne zyski. Obecnie utwory muzyczne da sie też odtwarzać na stronach sieciowych. Więcej możesz sprawdzić tutaj - agd części zamienne (agd części zamienne).

A co przyniesie przyszłość ludzkiej myśli naukowej? Nie będziemy parać się zgadywankami, ponieważ są one na przegranej pozycji. Generalnie nie da się wymienić futurologa, który prawidłowo przewidział, jak będzie prezentował się świat w przyszłości. Jeśli zamierzasz to zweryfikować, obejrzyj w internecie i utworach literackich wizje różnych naukowców i wieszczów – według sporego odsetka przepowiedni w dwutysięcznym roku mielibyśmy używać na przykład latających samochodów…
2017/07/28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.