Gdzie znaleźć najlepsze oferty cenowe dobrych i niedrogich pralek?

Od dawna na rynku sprzętu AGD rozgrywają ogromne zawody. Oczywiście stawką będzie największa popularność danego producenta i powiązana z tym większa sprzedaż. Problem w tym, że zwykły użytkownik nie ma pojęcia, które spośród stosowanych technologii mają rzeczywiście jakieś znaczenie na pranie, które on ostatecznie wyjmuje z wnętrza pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
Stąd próba sprawdzenia kilku flagowych egzemplarzy różnych firm, żeby łatwiej można było podjąć decyzję o zakupie. Na wstępie przedstawiona zostanie pralka Indesit IWE 61251 B ECO (sprawdź tutaj). Dość tania pralka producenta z Włoch od kilku dekad widocznego na rynku. Łatwe, ergonomiczne programowanie, czytelny wyświetlacz, elektroniczne i manualne możliwości ustawień. Spora ładowność i stosunkowo nieduża głębokość czynią ją funkcjonalnym urządzenie w rodzinie, gdzie pranie robi się dość często i dla kilku osób. Pralka ta posiada podstawowy zakres funkcji, przykładowo program ułatwiający prasowanie, program który upierze obuwie oraz do jeansu i odzieży sportowej.

Kolejna do zawodów staje pralka Samsung WF 0500 NXWG (oferty na stronie). Trochę podobna do poprzedniczki, chociaż nieco uboższa jeśli chodzi o wirowanie, tylko 1000 obrotów, a także trochę mniejsza, klasyczne 5 kg ładowności. Ale Samsung od jakiegoś czasu staje się głównym rekordzistą sprzedaży pralek, tak więc można liczyć na nieustanny dostęp do części zamiennych i dużą sieć serwisową. Trzecia to pralka Samsung Eco Bubble WF1802WFVS. Producent ten sam, lecz urządzenie z nieco wyższej półki cenowej. Tak więc dopłacając kilkaset złotych, można dostać do użytkowania pralkę płytszą która może pomieścić aż 8kg prania, z dużo większymi możliwościami jeśli chodzi o zakres programów. Ten model pralki ma rzecz jasna komplet podstawowych funkcji, lecz również parę specjalnych, takich jak pranie odzieży jeansowej. Do tego pralka wyposażona jest w grzałkę z ceramicznych materiałów oraz bęben z opatentowaną technologią ecobubble, pozwalającą na pranie w niższych temperaturach. Jeszcze jedna do porównania jest pralka Whirlpool AWSE7200. Tak samo jak poprzedniczka, daje możliwość wyprania kilku kilo ubrań jednorazowo, mając przy tym tylko 44cm głębokości. Duży bęben, nowoczesna stylistyka oraz dobrze przemyślane programy prania także ją czynią ciekawym pomysłem na zakup.


Inne artykuły

Elementy do urządzeń AGD

odkurzacz łazik
Wprowadził: Michael Aulia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Niełatwo sobie przywołać na myśl mieszkanie bez elementarnych urządzeń, które silnie ułatwiają życie. Warto nadmienić, że sprzęty domowe są jednym z powodów wyzwalania niewiast. Kiedy to niewiasty głównie trudniły się domowymi obowiązkami. Szorowanie ciuchów na tarce i ręczne mycie talerzy powodowały, że kobieta nie posiadała czasu na inne zajęcia, takie jak normalna praca bądź gruntowna edukacja. Dzisiaj można nabyć pralki i urządzenia myjące naczynia, dzięki czemu panie nareszcie mogą się uwolnić spod promęsko urządzonego świata.
2017/09/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.