Gdzie znaleźć najlepsze oferty cenowe dobrych i niedrogich pralek?

Od dawna na rynku sprzętu AGD rozgrywają ogromne zawody. Oczywiście stawką będzie największa popularność danego producenta i powiązana z tym większa sprzedaż. Problem w tym, że zwykły użytkownik nie ma pojęcia, które spośród stosowanych technologii mają rzeczywiście jakieś znaczenie na pranie, które on ostatecznie wyjmuje z wnętrza pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung
Stąd próba sprawdzenia kilku flagowych egzemplarzy różnych firm, żeby łatwiej można było podjąć decyzję o zakupie. Na wstępie przedstawiona zostanie pralka Indesit IWE 61251 B ECO (sprawdź tutaj). Dość tania pralka producenta z Włoch od kilku dekad widocznego na rynku. Łatwe, ergonomiczne programowanie, czytelny wyświetlacz, elektroniczne i manualne możliwości ustawień. Spora ładowność i stosunkowo nieduża głębokość czynią ją funkcjonalnym urządzenie w rodzinie, gdzie pranie robi się dość często i dla kilku osób. Pralka ta posiada podstawowy zakres funkcji, przykładowo program ułatwiający prasowanie, program który upierze obuwie oraz do jeansu i odzieży sportowej.

Kolejna do zawodów staje pralka Samsung WF 0500 NXWG (oferty na stronie). Trochę podobna do poprzedniczki, chociaż nieco uboższa jeśli chodzi o wirowanie, tylko 1000 obrotów, a także trochę mniejsza, klasyczne 5 kg ładowności. Ale Samsung od jakiegoś czasu staje się głównym rekordzistą sprzedaży pralek, tak więc można liczyć na nieustanny dostęp do części zamiennych i dużą sieć serwisową. Trzecia to pralka Samsung Eco Bubble WF1802WFVS. Producent ten sam, lecz urządzenie z nieco wyższej półki cenowej. Tak więc dopłacając kilkaset złotych, można dostać do użytkowania pralkę płytszą która może pomieścić aż 8kg prania, z dużo większymi możliwościami jeśli chodzi o zakres programów. Ten model pralki ma rzecz jasna komplet podstawowych funkcji, lecz również parę specjalnych, takich jak pranie odzieży jeansowej. Do tego pralka wyposażona jest w grzałkę z ceramicznych materiałów oraz bęben z opatentowaną technologią ecobubble, pozwalającą na pranie w niższych temperaturach. Jeszcze jedna do porównania jest pralka Whirlpool AWSE7200. Tak samo jak poprzedniczka, daje możliwość wyprania kilku kilo ubrań jednorazowo, mając przy tym tylko 44cm głębokości. Duży bęben, nowoczesna stylistyka oraz dobrze przemyślane programy prania także ją czynią ciekawym pomysłem na zakup.


Inne artykuły

Elementy do urządzeń AGD

odkurzacz łazik
Wprowadził: Michael Aulia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić mieszkanie bez podstawowych urządzeń, które znacznie ułatwiają żywot. Trzeba zaznaczyć, że AGD są jedną z przyczyn emancypacji kobiet. W dawnych czasach to kobiety głównie zajmowały się domowymi obowiązkami. Szorowanie strojów na tarce i ręczne mycie naczyń sprawiały, że kobieta nie mogła poświęcić czasu na inne zajęcia, takie jak pełnoetatowa praca bądź dogłębna edukacja. Dziś można zamówić pralki i zmywarki, dzięki czemu niewiasty wreszcie mogą się wyrwać spod promęsko urządzonego świata.
2017/09/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.