Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Tabletowy rynek bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych wytwórców swojej szansy poszukują firmy mniejsze, chcące swoimi wyrobami skusić odbiorców. Należy do nich przykładowo firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu ukazał się w sprzedaży w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów testy, tablet ten jest interesującą propozycją dla ludzi poszukujących taniego i solidnego urządzenia.
tablet leżący na biurku
Wprowadził: Intel Free Press
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Został bardzo starannie i dokładnie wykonany, co często nie jest regułą w tańszych egzemplarzach, a zastosowane w nim podzespoły są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu tablet (Tablet 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) działa szybko i bez żadnego problemu. Ekran utrzymuje podawane podane przez producenta parametry, obraz jest wyraźny i ma nasycone, ładne barwy. Dużym plusem tego sprzętu jest bateria z dużą pojemnością, pozwalająca na parę godzin ciągłej pracy bez potrzeby ładowania.

tablety
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie sprawdzane programy działają sprawnie i bez większego problemu, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały zastosowane w tym tablecie. Firma oLofer (przykład tu: polecany link) posiada w swojej propozycji również nieco mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został porządnie wykonany i w swoim przedziale cenowym jest ciekawą propozycją.


Inne artykuły

Jak błyskawicznie wybrać idealny dla nas tablet?

tablet z przenośną klawiaturą
Wprowadził: Cesar Cardoso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rynek mobilnej rozrywki od kilku lat został zawładnięty przez smartfony i tablety. W sklepach swe urządzenia oferuje kilku największych, cenionych wytwórców i całe grono innych, których urządzenia są nieco gorsze jakościowo, lecz za to znacznie mniej kosztują. O tym czy wybrać tablet porządny ale droższy, czy jednak skusić się na tani, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam klient, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeżeli ktoś będzie się skłaniał się raczej ku pierwszej grupie, to musi przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze na rynku.

Bardzo interesująco wyglądają również tablety firmy Modecom. Producent ten miał już w swojej ofercie parę bardzo udanych konstrukcji i jego najnowsza oferta utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to wydajna maszyna która wystarcza do bardziej wymagających programów. Wydajność zapewnią jej 4 rdzenie w procesorze i 16G pamięci, a za wyświetlanie grafiki jest odpowiedzialny jeden z najlepszych dzisiaj graficznych układów. Tablet ten został zaprojektowany jako domowe źródło rozrywki i według większości opinii doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.