Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Tabletowy rynek bez przerwy rośnie w dynamicznym tempie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych wytwórców swojej szansy poszukują firmy mniejsze, chcące swoimi wyrobami skusić odbiorców. Należy do nich przykładowo firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu ukazał się w sprzedaży w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów testy, tablet ten jest interesującą propozycją dla ludzi poszukujących taniego i solidnego urządzenia.
tablet leżący na biurku
Wprowadził: Intel Free Press
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Został bardzo starannie i dokładnie wykonany, co często nie jest regułą w tańszych egzemplarzach, a zastosowane w nim podzespoły są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu tablet (Tablet 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) działa szybko i bez żadnego problemu. Ekran utrzymuje podawane podane przez producenta parametry, obraz jest wyraźny i ma nasycone, ładne barwy. Dużym plusem tego sprzętu jest bateria z dużą pojemnością, pozwalająca na parę godzin ciągłej pracy bez potrzeby ładowania.

tablety
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie sprawdzane programy działają sprawnie i bez większego problemu, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały zastosowane w tym tablecie. Firma oLofer (przykład tu: polecany link) posiada w swojej propozycji również nieco mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został porządnie wykonany i w swoim przedziale cenowym jest ciekawą propozycją.


Inne artykuły

Jak błyskawicznie wybrać idealny dla nas tablet?

tablet z przenośną klawiaturą
Wprowadził: Cesar Cardoso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez smartfony i tablety. W sklepach swoje urządzenia oferuje kilku największych, cenionych producentów i kilkudziesięciu innych, których produkty są nieco gorszej jakości, ale za to znacznie mniej kosztują. O tym czy kupić tablet solidny lecz drogi, czy też skusić się na tani, ale z gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam klient, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeśli ktoś skłania się raczej ku grupie pierwszej, to musi przyglądnąć się tabletom Sony, przez wielu uważanych za najlepsze w sprzedaży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.