Rosnąca popularność e-booków nie powinna specjalnie zdziwić!

Typowe księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi biznesami, lecz nie zapomnijmy, że bądź co bądź rozwój e-booków spowodował, że niejako pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej istotne, owy trend szybko ulega powiększeniu, szczególnie wśród młodszej części społeczeństwa. Tradycyjni księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, ponieważ to niemożliwe.


Czytniki e-booków
Wprowadził: Cloned Milkmen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sporo bardziej wskazanym wyjściem jest porozglądanie się za niszami, dzięki którym stosunkowo skostniały biznes nareszcie będzie jak ulał pasował do naszej ery. Nie sądźmy, że świat, który aż tak szybko idzie do przodu, będzie najzwyczajniej czekać na nas. No dobrze, lecz pomyślmy które urządzenia są znakomite dla miłośników czytania w elektronicznej formie.

Sporo osób, również Polaków, uważało, iż ebooki powodują duży ból oczu, łzawienie, etc. Być może istotnie zaczytywanie się w książki na typowym laptopie jest męczące, lecz trudno nie zauważyć, że Kindle wielce zmienił cały ten świat. Można w sumie rzec, iż w żadnym razie ktoś kto choćby raz czytał książka na Kindlu, będzie twierdził, że mocno bolą go oczy.

Tzn. zapewne są takowe osoby, lecz można w sumie powiedzieć, iż to tylko uczniowie, którzy na Kindlu czytają lektury, które do fajnych bez wątpienia nie należą. No przynajmniej w przeważającej większości. Zapewne zdecydowana większość polskich uczniów zgadza się z tym. A więc kupmy sobie, jeżeli oczywiście mamy pieniądze, czytnik Amazon Kindle Paperwhite, a zapewne będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych
Wprowadził: Tony McNeill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś sporo czyta, to nawet tak naprawdę nie może się zastanawiać. Zapamiętajmy tylko jedno: Kindle sprawił, że wreszcie czytanie fajnych książek jest niejako na wyciągnięcie ręki. Trudno pomniejszać wielkie zasługi amerykańskiego giganta o nazwie Amazon.

Czymś bardzo godnym uznania jest także dzieło Koreańczyków: a konkretnie Samsung Galaxy Tab. Dosyć popularne w Polsce urządzenie.

Pamiętajmy, że choć nietrudno zauważyć tak zwany hejt na Samsungi, to i tak należy postarać się docenić tego producenta. W ogóle bardzo duże wyrazy uznania dla Koreańczyków - wielce mądra nacja, która sprawiła, że również życie ludzi w Polsce jest prostsze.
2017/07/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.