Który tablet wybrać?

Na tabletowym rynku jest ogromna konkurencja. Prym wiedzie kilku czołowych wytwórców, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też nie najtańsze. Wiele mniej popularnych firm z większym lub mniejszym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku może im się udać zaoferować niedrogie a przy tym solidne tablety, które będą kosztować znacznie mniej niż wyroby markowe. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
Samsung Galaxy TabPRO
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Producent wyposażył go w ekran o przekątnej 10 cali o doskonałych parametrach, i wydajny procesor z czterema rdzeniami. W połączeniu z sporą ilością pamięci i dostrojonym najnowszym androidem tablet cechuje się wysokim komfortem pracy na każdej aplikacji. Interesującą funkcją w tych tabletach jest również możliwość użycia go w charakterze telefonu. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) odróżnia się wśród konkurentów doskonałymi parametrami i sporą wydajnością. Ekran ma nieco mniejszy niż konkurent z Overmax, ale rozdzielczością i nasyceniem kolorów nie ustępuje w niczym innym tabletom (szczegóły znajdziesz w serwisie ceneo.pl).

Inne artykuły

Poczytaj, jakiego rodzaju są nowe propozycje na rynku tabletów

tablet Asus
Wprowadził: pestoverde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kupując nowy tablet konsumenci stają przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie znanej firmy, ale przy tym trochę droższe, czy zdecydować się na produkt mniej znanego producenta. Przeważnie ta druga opcja znacznie mniej kosztuje, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie zawsze będzie odpowiednio wykonane i dobrze funkcjonujące. Za kwotę 200 złotych można stać się już posiadaczem nowego tabletu, przykładowo takiego jak Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada dość przyzwoite parametry.


Projektanci tabletu Prestigio zdecydowali się postawić na rozrywkę, czego efektem będzie wydajna karta graficzna radząca sobie z nawet bardzo wymagającymi grami, i doskonale spisująca się również przy oglądaniu filmów. Multipad 2 został wyposażony w 2 cyfrowe aparaty i możliwość wykorzystania 3G do łączenia się z z siecią internetową.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.