Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego plusy

Na dzisiejszym rynku pojawia się coraz więcej dronów, jakie użytkowane są na dużą skalę. Drony zezwalają na robienie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niesamowite oraz niepowtarzalne efekty.


dron, technologia
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Bez wątpienia jednym z lepszych dronów jest nowomodny dron Inspire 1, jaki ma niesłychanie poszerzone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 ma takie funkcje, jak na przykład automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS czy też stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest również wbudowana kamera, jaka jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 potrafi obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki samoczynnemu podwoziu, które chowa się automatycznie po starcie. Jego parametry są naprawdę niesłychanie dobre, w związku z tym decydując się na ten nowoczesny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: .

Ogromnie dobre drony wysokiej jakości proponuje także firma 3d Robotics. Firma oferuje profesjonalne drony ofiarowane do filmowania z powietrza, z jakich chętnie korzystają eksperci. W ofercie 3d Robotics znajduje się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: , jaki ma kapitalne parametry. Może on pracować do 25 minut, natomiast system zarządzania energią wiecznie nadzoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, kiedy bateria jest już na wyczerpaniu oraz gdy powinno się bezpiecznie podejść do lądowania.


widok z kamery drona
Wprowadził: Diriye Amey
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zarówno drony firmy DJI, jak również 3d Robotics zrealizują oczekiwania osób, jakie szukają profesjonalnych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tańszych. Cena za drony tych marek do niewielkich nie należy, jednakże na pewno ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz zachwycająca jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy w dzisiejszych czasach uzyskać w wielu sklepach online, rzecz jasna wskazane jest nabywać drony z wiarygodnych źródeł. Wówczas będziemy mieć pewność, iż jest to oryginalny sprzęt od najlepszych fabrykantów. Przed zakupem należałoby też zaznajomić się z dokładnymi parametrami pojedynczych modeli i wybrać taki, jaki będzie pasować nam najbardziej.
2019/06/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.