Czy dobrze zrobione zdjęcia asortymentu są sposobem na podniesienie sprzedaży w internecie?

Każdy, kto ma sklep w internecie zdaje sobie z tego sprawę, że fachowe wyeksponowanie produktu to rzecz niezmiernie ważna w sprzedaży. Zwłaszcza w sprzedaży internetowej, kiedy nie widzimy rzeczywistego przedmiotu i nie możemy go dotknąć, przymierzyć czy sprawdzić, jak leży w dłoni. Co pozwala lepiej sprzedawać właścicielom sklepów internetowych?

Świetnie zrobione zdjęcia 3D faktycznie pokazują przedmiot, który pokazany jest w całości, warto samemu zobaczyć. Wielką zaletą jest możliwość przybliżenia nawet małych jego części, co z marszu zwiększa jego wiarygodność, a potencjalny konsument ma szansę bardzo dokładnego go obejrzenia. W ten sposób sklep może znacząco obniżyć sumę oddawanych i reklamowanych produktów, których przyczyną była niezgodność z przedstawianym i opisywanym towarem.

Inne artykuły

Tablety z górnej półki

tablet
Wprowadził: Lukas Kästner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Oferujemy rozmaite tablety. Nasza oferta jest niezmiernie ogromna i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Bogaty wybór usprawni fachowe opisanie zagadnienia i znajomość sprzętu oraz komentarze i testy oferowanych produktów dostępne na stronie.


aparaty fotograficzne
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sklep umieszczający zdjęcia 3D z pewnością będzie cieszyć się dużą popularnością i dużym odsetkiem wejść i zadowolonych konsumentów, bo stosuje nowe technologie, do jakich zdecydowanie zalicza się fotografia obrotowa. By zbyt mocno nie obciążać komputera przy ładowaniu się witryny dużego sklepu i przeglądanej aktualnie strony, zdjęcia 360 ładują się progresywnie, co – pomimo dobrej rozdzielczości (a co za tym idzie – ich „ciężarze”), nie nie sprawiają komputerowi kłopotu. Dobrze zrobione zdjęcia sprzedadzą nie tylko przedmioty, ale też miejsca. Fotografia obrotowa zda egzamin w elektronicznych folderach reklamowych biur podróży lub pośredników w sprzedaży nieruchomości, bo pokazuje absolutnie wszystkie zakątki i eliminuje to, czego nie pokazują klasyczne zdjęcia. Zdjęcia 360 umożliwiają lepsze pokazanie pomieszczeń, ich ustawność i ich możliwości.

Co więcej, oferty wakacyjne lub miejsca, do których chcemy się udać, sfotografowane w ten sposób, mogą okazać się jeszcze bardziej zachęcające.

Czy wiesz, gdzie również można przeczytać analogiczne materiały? Jeśli nie, to wejdź na ten link i zerknij na treść opublikowanego tam artykułu.

Zdjęcia 360 pobudzają wyobraźnię i pomagają zdecydować o zakupie danego przedmiotu. Każde przedsiębiorstwo handlowe z pewnością sporo zyska stawiając na tego typu zdjęcia – poprawi swoje referencje, swój ogólny obraz i sprzedaż, tak więc koszt sesji na pewno zwróci się w bardzo szybkim tempie. Produkty zaprezentowane są dokładnie, ze wszystkimi istotnymi szczegółami, dzięki czemu prezentują się dość realistycznie.
2019/09/04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.