Standardowa elegancja czy młodzieżowe kolory? Obudowy do telefonów

Komórkowa moda trwa bezustannie, zaś nowy futerał czy obudowa skupiają podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, a jednocześnie działa sprawniej i dłuższy czas nam służy. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego.


telefon
Written by: Elisa Fair
Oryginal: http://www.flickr.com
Nawet jeśli aparat zrobiony jest z najlepszych tworzyw, możemy zaobserwować na nim zarysowania. Choć nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla wielu użytkowników może być to trudne do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale, takim jak na http://www.mobilnakraina.pl/pol_m_Etui-Pokrowce-100.html. Z racji, że telefony posiadają różne gabaryty, najbezpieczniej jest kupić etui przypisane do konkretnego telefonu.

Jeśli mimo wszystko uważamy, że nasz telefon nie prezentuje się najlepiej w różnego typu pokrowcach, a mamy zamiar odświeżyć jego wygląd, możemy zdecydować się na wymianę obudowy. W prosty i szybki sposób telefon (więcej na ten temat tutaj) zyska nowy wygląd.
Poszukując gadżetów do telefonu, na pewno wyszukamy w sieci sklep z dodatkami do iphone, który umożliwi nam ich modernizację, gwarantując przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem, chwile relaksu i bezpieczeństwo.Wystarczy, ze wpiszemy w wyszukiwarce frazę, np. : obudowy dla iPhona.


telefon
Written by: David B. Gleason
Oryginal: http://www.flickr.com
Zastanawiając się nad kolorem obudowy, należy wziąć pod uwagę nasz styl życia – jeśli praca wymaga wizytowych ubrań, zastanówmy się czy kolorowa obudowa będzie na miejscu. W tym przypadku warto jednak pomyśleć o czerni. Równie elegancka będzie obudowa w kolorze białym, która bezustannie posiada wielu entuzjastów.

Jeżeli jednak nie musimy się przejmować dress codem, możemy bez obaw wybierać spośród bogatego wachlarza kolorów. Obecnie obudowy stały się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie kilku modeli nikogo nie dziwi. Więcej zrozumienia! Po pracy, służbowy telefon (więcej na stronie) też chciałby się zrelaksować i z biznesowego uniformu przejść na mniej zobowiązującą wersję.
2014-07-04 13:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.